Maffashion o samodzielnym macierzyństwie. "Nie wszystko w życiu dzieje się tak, jak byśmy tego chcieli"

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Źródło:
plejada.pl
Historia jak z żurnala - Maffashion
Historia jak z żurnala - MaffashionDzień Dobry TVN
wideo 2/13

Maffashion w ubiegłym roku przeżyła medialną burzę, która wybuchła wokół jej rozstania z Sebastianem Fabijański. Influencerka bardzo dba o swoją prywatność, dlatego z rozwagą wypowiada się na temat życia rodzinnego. Jak godzi macierzyństwo z obowiązkami zawodowymi?

Maffashion opowiedziała o macierzyństwie

Julia Kuczyńska - znana jako Maffashion - to influencerka, która mimo intensywnej obecności w sieci unika opowiadania o swoim życiu prywatnym. Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu ogłosiła rozstanie z ojcem swojego dziecka - Sebastianem Fabijańskim. W atmosferze skandalu aktor przepraszał byłą partnerkę za medialną burzę, którą sprowokował. Po długim okresie ciszy Julia udzieliła wywiadu, w którym przedstawiła swoje podejście do samodzielnego macierzyństwa.

Jak przyznała w rozmowie z "Fashion Magazine", jej synek Bastek był planowanym dzieckiem, jednak informacja o ciąży była dla niej zaskoczeniem. Influencerka od lat zmaga się z chorą tarczycą, stąd nie była pewna, jak szybko zobaczy dwie kreski na teście ciążowym.

- Czułam, że mogę już wziąć na siebie odpowiedzialność za drugiego człowieka. Nie miało to związku z wiekiem, presją społeczną itd. Wiedziałam, że jestem na to przygotowana psychicznie, zawodowo, materialnie. Mam mieszkanie, oszczędności, nie kręcą mnie już imprezy i jestem na takim etapie, że gdyby było to konieczne, mogę zrobić dłuższą przerwę w pracy – stwierdziła.

Maffashion korzysta z pomocy niani

Maffashion rozstała się z Sebastianem Fabijańskim, gdy ich synek miał zaledwie 2 lata. Od tamtej pory opiekuje się dzieckiem samodzielnie, jednak nigdy nie kryła, że korzysta z pomocy opiekunki. W wywiadzie zaznaczyła, że zależy jej na tym, by pokazywać, że macierzyństwo nie zawsze jest kolorowe, a młode mamy mierzą się z trudnymi decyzjami i wymagającą rzeczywistością.

- Niestety nie wszystko w życiu dzieje się tak, jak byśmy tego chcieli. Dla mnie ważniejsze od tego, czy rodzina jest pełna, jest to, czy dzieje się w niej dobrze. […] To moja opinia. Nie oceniam decyzji innych. Po prostu ja nie mogłabym trwać w związku bez miłości, wsparcia, empatii, w którym drugi człowiek żyje tak, jakby nadal był sam, i nie zamierza tego zmieniać – tłumaczyła influencerka.

Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło: plejada.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości