Córka Romana Polańskiego uczciła ważną rocznicę. "Trzeźwa od trzech lat"

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
plotek.pl, instagram.com
Morgane Polański w Polsce
Morgane Polański w Polsce
wideo 2/4

Trzy lata temu Morgane Polański podjęła ważną decyzję. Córka Romana Polańskiego postanowiła zawalczyć o swoją przyszłość i wyzwolić się z sideł choroby alkoholowej. Sukcesem w postaci kolejnej rocznicy trzeźwości 30-letnia aktorka pochwaliła się w mediach społecznościowych.

Morgane Polański uczciła 3. rocznicę trzeźwości

Morgane Polański ma na swoim koncie wiele osiągnięć. Córka znanego reżysera znalazła spełnienie w aktorstwie, a kunszt jej umiejętności docenili fani z całego świata. Warto bowiem podkreślić, że artystka zasilała szeregi obsady międzynarodowych produkcji, takich jak "Dziewiąte wrota", "Autor widmo" czy "Pianista". To jednak niejedyny jej sukces. Gwiazda stoczyła trudną walkę z chorobą alkoholową. O jej efektach opowiedziała w instagramowym poście.

- Trzeźwa od trzech lat. Dla ciebie, mała M. Dziękuję ci, Boże - napisała 30-latka pod fotografią z dzieciństwa i kadrem upamiętniającym spacer po plaży.

Morgane Polański i jej walka z nałogiem

Morgane Polański nie pierwszy raz otworzyła się na temat swoich problemów z alkoholem. W zeszłym roku aktorka świętowała 2. rocznicę trzeźwości. Uczciła ją równie poruszającym wpisem.

- To dla mnie bardzo emocjonalne. Dotychczas nie opisywałam tutaj tej podróży, ale wydaje mi się, że warto to zrobić dzisiaj. Aby podzielić się nadzieją, gdy ktoś może czuć się beznadziejny i bezradny. Aby przypomnieć, że na końcu tunelu zawsze jest światełko, nawet jeśli nie możesz dostrzec tam choćby przebłysku, że możliwe jest życie w wolności, dzień po dniu - czytamy w archiwalnym poście.

Obydwie wypowiedzi przykuły uwagę internautów. Najlepszym tego dowodem jest fakt, że pojawiły się pod nimi setki komentarzy. Ich autorzy pogratulowali artystce i życzyli jej dalszej wytrwałości w trzeźwości.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: plotek.pl, instagram.com

Źródło zdjęcia głównego: Bertrand Rindoff Petroff / Contributor/Getty Images

Pozostałe wiadomości