Sanah o dorastaniu w wielodzietnej rodzinie: "Musiałam szybciej jeść, bo jedzenie bardzo szybko znikało ze stołu"

Sanah wróciła pamięcią do czasów dzieciństwa
Sanah - na czym polega fenomen młodej gwiazdy?
Sanah - na czym polega fenomen młodej gwiazdy?
Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeni
Nowy singiel i nowa Ania Karwan
Nowy singiel i nowa Ania Karwan
Shaggy o nowym projekcie ze Stingiem i… Sinatrą
Shaggy o nowym projekcie ze Stingiem i… Sinatrą
Papa Dance i Artur Rojek połączyli siły
Papa Dance i Artur Rojek połączyli siły
Dzień Polskiej Muzyki
Dzień Polskiej Muzyki
Jan Lisiecki – wirtuoz pięknych wspomnień
Jan Lisiecki – wirtuoz pięknych wspomnień
Muzyka inspirowana naturą
Muzyka inspirowana naturą
Leśna muzyka Dawida Podsiadło
Leśna muzyka Dawida Podsiadło
Sanah szturmem podbiła polską scenę muzyczną, a wszystko to za sprawą wyjątkowej charyzmy i nieprzeciętnych zdolności wokalnych. Artystka pochodzi z bardzo muzykalnej rodziny, dlatego nigdy nie narzekała na brak wsparcia ze strony bliskich. W jednym z najnowszych wywiadów gwiazda poruszyła temat dorastania z gromadką rodzeństwa. - Było nam razem bardzo zabawnie - zapewniła 25-latka.

Sanah i jej relacje z bliskimi

Zuzanna Grabowska, znana jako sanah, może poszczycić się wieloma sukcesami. 25-latka spełnia się jako wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów, a jej utwory nie schodzą z radiowych list przebojów. Co więcej, nucą je słuchacze w każdym wieku. Na uwagę zasługuje fakt, że artystka marzyła o muzycznej karierze już od najmłodszych lat. W jej domu rodzinnym bezustannie rozbrzmiewały rozmaite instrumenty.

- Mój brat grał na gitarze, siostra na altówce, druga siostra na flecie. Szykowała się więc wesoła, muzyczna rodzinka (...). Śmieszne, że nikt z mojego rodzeństwa nie kontynuuje już drogi muzycznej - przyznała gwiazda w szczerym wywiadzie dla magazynu "Wysokie Obcasy Extra".

Sanah jako jedyna z siedmiorga rodzeństwa postanowiła związać swoją przyszłość ze sceną. Nie zmienia to jednak faktu, że bliscy z dumą śledzą jej zawodowe poczynania i kibicują jej na każdym kroku.

- Rodzice i rodzeństwo są obecni na każdej mojej trasie. Zawsze są wspierający i kiedy mam nowe piosenki, to im je pokazuję. Jestem ciekawa ich reakcji (...). Zazwyczaj domyślam się, kto jak zareaguje na nową piosenkę, bo wiem, co każdy z nich lubi najbardziej w moich kompozycjach. Dlatego decydujące jest dla mnie to, jak ja się czuję, słuchając danego utworu - zapewniła artystka.

Sanah o dorastaniu w wielodzietnej rodzinie

Sanah z sentymentem wspomina czasy dzieciństwa. To w dużej mierze zasługa jej rodzeństwa. W tym miejscu warto podkreślić, że artystka ma czterech braci i dwie siostry.

- Było nam razem bardzo zabawnie. Ciągle zresztą tak jest. Kochałam to i trochę tęsknię za gwarem w kuchni, kiedy wszyscy hałasowali, śmiali się, cały czas coś się działo (...). Na pewno musiałam szybciej jeść, bo jedzenie bardzo szybko znikało ze stołu - zdradziła uznana wokalistka, jednocześnie zwracając uwagę na fakt, że dorastanie w wielodzietnej rodzinie ma wiele zalet.

- Na pewno nauczyłam się dzielić z ludźmi. Nie tylko jedzeniem. Zwracaliśmy uwagę na potrzeby rodzeństwa, żeby nikt nie poczuł się wyobcowany. Bo jak jest tyle osób, to łatwo poczuć się odepchniętym. Musieliśmy myśleć o innych, pomagać sobie - wyjaśniła gwiazda.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Magdalena Brzezińska

Źródło: wysokieobcasy.pl

Źródło zdjęcia głównego: PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Apokalipsa w galerii sztuki
Materiał promocyjny

Apokalipsa w galerii sztuki

Naucz malucha samodzielnej zabawy
Materiał promocyjny

Naucz malucha samodzielnej zabawy