"Azja Express". Daria Ładocha o rozłące z córkami. Jaki jest jej sposób na dziecięcą tęsknotę?

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
plejada.pl
Daria Ładocha o relacji z córkami
Daria Ładocha o relacji z córkami
wideo 2/8

Daria Ładocha perfekcyjnie łączy obowiązki zawodowe z wychowywaniem dzieci. Prowadząca program "Azja Express" znalazła nawet skuteczny sposób na to, by jej córki nie narzekały na tęsknotę w trakcie kilkutygodniowej nieobecności mamy. - Wiedzą, co mogą zrobić - zapewniła gwiazda w jednym z najnowszych wywiadów. Co miała na myśli?

Daria Ładocha o rozłące z córkami

Piąta edycja programu "Azja Express" szturmem podbiła serca widzów TVN. Daria Ładocha spędziła na planie produkcji kilka tygodni, co niosło za sobą konieczność rozłąki z bliskimi. Prowadząca show musiała poradzić sobie z tęsknotą za córkami, a przede wszystkim znaleźć sposób na to, by 13-letnia Laura i 9-letnia Matylda nie odczuwały zbyt boleśnie jej nieobecności.

- Nie jest łatwe rozłączyć się z rodziną i dziećmi (...). Mamy na to patenty. Moje dzieci wiedzą, co mogą zrobić, kiedy tęsknią, jak sobie z tym poradzić. Zaczęliśmy to robić już kilka lat temu, kiedy byłam uczestnikiem w "Agencie", to był nasz pierwszy raz - wspominała gwiazda w rozmowie z serwisem Plejada, jednocześnie zapewniając, że rozstania mają swoje dobre strony.

- Niezwykłym przywilejem współczesności jest mieć osobę, za którą się tęskni - oceniła dziennikarka.

Jak córki Darii Ładochy radzą sobie z tęsknotą?

W szczerym wywiadzie Daria Ładocha zwróciła uwagę na fakt, że w trakcie dalekich podróży nietrudno o problemy z zasięgiem, uniemożliwiające rozmowę telefoniczną z bliskimi. Właśnie w takich sytuacjach, gdy komórka staje się bezużyteczna, z pomocą przychodzi wypróbowany przez nią sposób na dziecięcą tęsknotę.

- Nasz mózg jest na tyle fajny, że jak zajmujemy się inną rzeczą (dystrakcja), zapominamy, o co nam chodziło. To częsty przypadek kobiet, które zaczynają się kłócić i w pewnym momencie zapominają, o co. Dziewczynki mają taki zeszyt tęsknoty, a jak już jest naprawdę źle, to ubierają się w moje ubrania, malują się kosmetykami i tata kręci filmiki - zdradziła prowadząca program "Azja Express".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: plejada.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości