Sylwia Bomba rozstała się z partnerem. Jak zareagowała na to jej córka? "Mądre dziecko"

Autor:
Justyna
Piąsta
Źródło:
party.pl
#BezCukru 5. Sylwia Bomba
#BezCukru 5. Sylwia Bomba Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/19

Sylwia Bomba przez kilka miesięcy była w związku. Jej córka Antosia poznała chłopaka swojej mamy i we trójkę spędzali wspólnie czas. Niestety, relacja gwiazdy programu "Gogglebox" nie przetrwała próby czasu i mężczyzna zniknął z ich życia. 4-latka zadała wtedy swojej mamie bardzo ważne pytanie. Jakie?

Sylwia Bomba - związek z młodszym partnerem

Sylwia Bomba w 2021 roku poinformowała, że rozstała się ze swoim wieloletnim ukochanym, Jackiem Ochmanem, który był ojcem jej córki Antosi. Z kolei w połowie 2022 roku media zaczęły się rozpisywać o nowej relacji celebrytki. Sylwia uchylała rąbka tajemnicy, publikując w mediach społecznościowych zdjęcia z tajemniczym mężczyzną, ale nigdy nie pokazała jego twarzy, ani nie zdradziła jego imienia.

Nowy, młodszy partner Sylwii miał bardzo dobry kontakt z Antosią. Jak wspominała Sylwia, jej córka zaakceptowała go i chętnie spędzała z nim czas. Niestety, pod koniec ubiegłego roku Bomba ogłosiła, że znów jest singielką. Jak na rozstanie zareagowała jej pociecha?

- Pytała, czy jeszcze mój były partner będzie do nas wpadał i będzie się z nią bawił, bo oni się naprawdę lubili i bardzo fajnie bawili. Ja jej tak delikatnie próbowałam powiedzieć, że już nie - wspominała Sylwia w rozmowie z serwisem party.pl.

Sylwia Bomba o córce

Czy Antosia chciałaby, żeby jej mama związała się z nowym mężczyzną? Okazuje się, że dziewczynka ma pozytywne nastawienie w tej kwestii.

- To jest bardzo mądre dziecko. Ostatnio do mnie mówi: "Mamo, jest sprawa. Ja już bym chciała, żebyś ty sobie znalazła chłopaka. Bo ja bym chciała, żeby on się ze mną bawił chomisiem. Czy ty załatwisz nam jakiegoś nowego chłopaka?" - wyznała Sylwia. - Jesteśmy w takiej sytuacji, w jakiej jesteśmy. Ona wie, że jej tata już nigdy się nie pojawi w jej życiu. To jest niesamowicie mądre, błyskotliwe, zaskakujące, że 4-latka mówi do mnie, żebym ja miała chłopaka. (...) Żyjemy w takich, a nie innych czasach. Rodziny patchworkowe nikogo już nie dziwią. Jest to większa norma niż szczęśliwe małżeństwa z wieloletnim stażem. Ja się wychowałam w takiej rodzinie, gdzie moi rodzice zawsze byli szczęśliwi, kochali się, do tej pory bardzo się kochają i szanują. Żałuję, że nie udało mi się stworzyć takiej rodziny dla Antosi, ale jeszcze wszystko przede mną - podkreśliła gwiazda programu "Gogglebox".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło: party.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości