Barbara Kurdej-Szatan zabrała syna do fryzjera: "Się spłakałam"

Barbara Kurdej-Szatan chce powiększyć rodzinę?
Barbara Kurdej-Szatan chce powiększyć rodzinę?Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/8

Henio, syn Barbary Kurdej-Szatan i Rafała Szatana, ma za sobą pierwszą wizytę u fryzjera. Jego długie blond kosmyki to już przeszłość. - Ale to było przeżycie! - relacjonowała aktorka w mediach społecznościowych.

Barbara Kurdej-Szatan schowała na pamiątkę włosy syna

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan to znane artystyczne małżeństwo, które wychowuje dwójkę dzieci: 10-letnią Hannę i niespełna 3-letniego Henryka. Teraz młodsza z pociech zaliczała swoją pierwszą wizytę u fryzjera. Dla znanej mamy był to wyjątkowy moment.

Ale to było przeżycie! Pierwsze włoski schowane na pamiątkę. Oczywiście się spłakałam, ale Heniowi będzie na wiosnę i lato wygodniej

Do postu dołączyła wideo, które ukazuje metamorfozę Henryka. Chłopiec, zanim usiadł na fryzjerskim fotelu, cieszył się długimi, za łopatki, blond włosami. Natomiast po radykalnym cięciu ma kosmyki do szyi.

Pierwsza wizyta dziecka u fryzjera

Barbara Kurdej-Szatan zapytała obserwatorki, jakie im emocje towarzyszyły, gdy po raz pierwszy zabrały dziecko do salonu.

- Do dziś płaczę za lokami mojego syna, a minęło już pół roku odkąd tata wziął go do fryzjera - przyznała jedna z mam. - Rok temu obcinałyśmy córce, będąc na wakacjach. Jest to duże przeżycie - dodała kolejna. - U nas do dzisiaj włosy prawie do pasa. Syn ma 5 lat. [...] Robimy kitkę i koczek, żeby nie przeszkadzały. Czekamy aż sam zadecyduje, że jednak chce ściąć włosy - napisała użytkowniczka Instagrama.

Pod postem - obok doświadczeń - pojawiło się również wiele komplementów. "Synek to czysta mama!", "Ale on jest cudny", "Jejciu, jak słodko", "Nie mogę się napatrzeć. Chyba z 10 razy oglądałam nagranie" - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: Ola Skowron/East News

Pozostałe wiadomości