Gwiazdy

Dua Lipa wystąpi w Polsce. Kiedy koncert gwiazdy?

Gwiazdy

Autor:
Milena
Jaworska
Dua Lipa pozwana za opublikowanie swojego zdjęcia zrobionego przez paparazzi

Dua Lipa to gwiazda, która ma rzeszę fanów na całym świecie, także w Polsce. Od dawna czekali oni na koncert piosenkarki znanej z albumu „Future Nostalgia”. Jak się okazuje, brytyjska wokalistka przyjedzie do naszego kraju w ramach Open’er Festival 2022. Kiedy odbędzie się jej koncert?

Dua Lipa w Polsce. Kiedy koncert?

Brytyjka wystąpi na polskiej scenie w wakacje 2022 roku, a dokładnie 1 lipca. Wśród wykonywanych przez nią utworów nie zabraknie takich hitów jak „Don’t Start Now”, „New Rules” czy „Love Again”. Fani wokalistki będą mogli bawić się do swoich ulubionych piosenek w Gdyni podczas Open’er Festival 2022.

Dua Lipa na koncercie w Polsce – gdzie kupić bilety?

Istnieje kilka możliwości zakupu biletu na koncert wokalistki. Można zarówno kupić bilet jednodniowy na Open’era, karnet weekendowy (w dwóch wersjach: z rezerwacją pola namiotowego lub bez niej) oraz karnet 4-dniowy. Ceny wahają się od 315 do 649 zł. Jak zaznacza organizator, wszystkie bilety zakupione na Open’er Festival Powered by Orange 2020 i 2021 zachowują swoją ważność i uprawniają do wstępu na przyszłoroczne wydarzenie.

Opener Festival 2022. Kto wystąpi?

Organizatorzy ogłosili również pierwszych artystów, którzy wystąpią w kolejnej edycji Open’er Festival. Wśród nich nie brakuje takich sław jak Imagine Dragons, Twenty One Pilots czy The Chemical Brothers. Cztery dni muzycznej imprezy prezentują się następująco:

29.06.2022 – DZIEŃ I: Imagine Dragons, Inhaler

30.06.22 – DZIEŃ II: Twenty One Pilots, Destroyer, BADBADNOTGOOD

1.07.22 – DZIEŃ III: Dua Lipa, Flohio, IceAge, Michael Kiwanuka

2.07.22 – DZIEŃ IV: The Chemical Brothers, Seasick Steve, Sylvan Esso

Zobacz także:

Autor:Milena Jaworska

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości