Dorota Wellman: "Celebrytki nie inspirują nikogo do niczego". Kogo podziwia dziennikarka?

 Kamil Piklikiewicz/East News
Kamil Piklikiewicz/East News
Dorota Wellman została prowadzącą program "Inspirujące kobiety". Jej rozmówczyniami nie będą znane osoby z pierwszych stron gazet, a "zwykłe" Polki, które robią niezwykłe rzeczy. W najnowszym wywiadzie dziennikarka wyjaśniła, dlaczego zrezygnowała z historii "celebrytek".

Dorota Wellman wraz z Marcinem Prokopem tworzy duet, który pokochali widzowie Dzień Dobry TVN. Od lat rozmawiają z inspirującymi osobami i zapowiadają ciekawe materiały.

Dorota Wellman i "Inspirujące kobiety"

Już 26 kwietnia na antenie TVN Style ruszy nowy program Doroty Wellman. Znajdą się w nim historie kobiet, które mimo że nie mają milionów obserwatorów na Instagramie i nie występują na pierwszych stronach gazet, to robią wielkie rzeczy. Dorota Wellman powiedziała wprost, że zależało jej na tym, by nie były to osoby ze świata show-biznesu:

Celebrytki nie inspirują nikogo do niczego, chyba że do kupienia nowego kostiumu kąpielowego i nowych kosmetyków firmowanych znanym nazwiskiem. My natomiast szukaliśmy normalnych, zwykłych kobiet, ale tak naprawdę one są niezwykłe

– wyjaśniła Dorota Wellman w rozmowie z Agencją LifeStyle Newseria.

"Inspirujące kobiety" z Dorotą Wellman - kiedy i gdzie oglądać?

W swoim autorskim programie Dorota Wellman przedstawi niecodzienne historie codziennych bohaterek. Kogo poznamy? Między innymi Kasię, organizującą pomoc dla bezdomnych. A także Magdalenę, która jeszcze nawet nie skończyła 40-tki, a już dokonała przełomowego odkrycia w medycynie.

To z pewnością najbardziej inspirujący program dla kobiet - rusza już tej wiosny! Będzie go można oglądać na Playerze oraz w poniedziałki o 22:25 na antenie TVN Style. Premiera już 26 kwietnia.

Zobacz także:

Życie Izabeli Trojanowskiej mogło wyglądać inaczej. Zastanawiała się nad wstąpieniem do zakonu. "Zawsze po szkole biegłam do kościoła"

Ania Wendzikowska o wyjazdach z córkami. Monika Mrozowska pod wrażeniem: "Jesteś ekstra samodzielną mamą"

Superksiężyc 2021. Kiedy będzie można obejrzeć niesamowite zjawisko na niebie?

Zobacz wideo: Niespodzianka dla Doroty Wellman

Autor: Dominika Czerniszewska

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć
Materiał promocyjny

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?