Gwiazdy

Dorota Szelągowska z połową makijażu. Fani: "Wygląda Pani tak dobrze, że nie trzeba się malować"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch

Dorota Szelągowska opublikowała w mediach społecznościowych zabawne zdjęcie. Dziennikarka podczas zmywania makijażu postanowiła uwiecznić tę chwilę i zrobić małe porównanie. Jak wygląda jej twarz naturalnie oraz z pełnym make-upem? Według internautów różnica jest niewielka.

Dorota Szelągowska bez makijażu

W dzisiejszych czasach naturalność jest coraz bardziej w cenie. Gwiazdy rezygnują ze sztucznych rzęs czy mocnego makijażu na rzecz delikatnego podkreślania swojej urody. Fluid wyrównujący koloryt skóry, tusz do rzęs i jasny błyszczyk. Tyle wystarczy, by podkreślić, to, co najpiękniejsze. W sieci mały test zrobiła także Dorota Szelągowska. Prezenterka opublikował na instagramowym profilu nietypowe zdjęcie. Podczas zmywania make-upu przed snem postanowiła pozbyć się kosmetyków z połowy twarzy. W ten sposób zrobiła porównanie. Jak wygląda bez i z makijażem? Różnica jest naprawdę minimalna.

Zmyłam się pół na pół - dla kontrastu. Zanim się zmyję do łóżka. Całkiem. Dobranoc Państwu

Dorota Szelągowska zmywa makijaż

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Fani jednogłośnie przyznali, że prezenterka wygląda tak dobrze, że żaden makijaż nie jest jej potrzeby. Internautki zwróciły również uwagę na piękną cerę Doroty.

- "Prawie bez różnicy poza rzęsami. Wniosek jeden! Wygląda Pani tak dobrze, że nie trzeba się malować, dobrej nocki", "Piękna jak zawsze", "Boska Szelągowska", "Makijaż niepotrzebny" - czytamy w komentarzach.

Zobacz wideo:

Makijaż smokey w 5 minut
Makijaż smokey w 5 minut Źródło: Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości