Gwiazdy

Dorota Szelągowska pokazała zdjęcia z dzieciństwa. Fani: "Nic się nie zmieniłaś"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcia z dzieciństwa. Jak się okazuje, albumy z przeszłości każdego dnia ogląda jej córka, która z dokładnością analizuje, jak wyglądało życie mamy, gdy była w podobnym wieku.  

Powrót do dzieciństwa

W dzisiejszych czasach wszystkie zdjęcia przechowujemy na telefonie bądź komputerze. Coraz rzadziej decydujemy się wywoływać fotografie i układać je w odpowiedniej kolejności w grubych albumach. A szkoda, bo to świetne zajęcie i fantastyczna pamiątka. Przekonała się o tym Dorota Szelągowska. Projektantka wnętrz opublikowała w sieci archiwalne zdjęcie i przyznała, że jej córka uwielbia oglądać kadry z przeszłości.

Moja córka uwielbia przeglądać moje zdjęcia z dzieciństwa. Raz dziennie rozkłada album i pyta o te same rzeczy, porównując z tym co sama ma i robi. Potem ogląda album ze zdjęciami swojego brata, a potem następuje przegląd jej zdjęć. W telefonie. Niestety, Taki rytuał. Nawet nie pamiętam kiedy ostatnio wywoływałam zdjęcia. I dziś sobie solennie przyrzekłam, że to w końcu zrobię. A ten post ma mi o tym przypominać

Fani zachwyceni zdjęciami Doroty Szelągowskiej

Pod nowym postem Doroty pojawiło się wiele komentarzy. Jak przyznali fani, prezenterka mimo upływu lat, wciąż wygląda podobnie – "Nic się nie zmieniłaś Dorotka- ten sam uśmiech. No może dojrzałaś. Co do zdjęć... niestety u mnie to samo... czas wywołać. Papier to jednak papier.” - dodała fanka. Jedna z obserwatorek zasugerowała także, że projektantka musiała mieć fantastyczne dzieciństwo. Dorota odpowiedziała: "Bardzo różne, ale mam też z niego super wspomnienia. I to jest jak fundament. Serio".

Uwagę fanów zwrócił też kot, którego łapy spoczęły na albumie. Dorota zdradziła, że ten z pewnością czekał tylko na okazję, by go drapać. -"Ona jest fanką moich rąk, a przewracając stronę, zawsze może coś nie wyjść i będzie drapanko. Proste"- wyjaśniła Dorota.

Zobacz wideo:

Nikodem Rozbicki zwierzył się ze swojego dzieciństwa. Jak wyglądało?
Nikodem Rozbicki zwierzył się ze swojego dzieciństwa. Jak wyglądało? Źródło: Dzień Dobry TVN Online

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Pozostałe wiadomości