Gwiazdy

Agnieszka Włodarczyk pochwaliła się sukcesem ukochanego. "Jesteś najlepszy i nasz"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Najnowsze wiadomości z życia gwiazd

Partner Agnieszki Włodarczyk, Robert Karaś, osiągnął wielki sportowy sukces. Został Mistrzem Świata na dystansie pięciokrotnego Ironmana. Aktorka nie ukrywa dumy z ukochanego. Pod opublikowanymi w sieci zdjęciami nie zabrakło gratulacji od fanów i gwiazd ze świata show-biznesu.

Agnieszka Włodarczyk dumna z ukochanego

Robert Karaś z rekordowym wynikiem ukończył pięciokrotnego Ironmana, czyli rozszerzoną wersję tradycyjnego triathlonu, wymagającą od zawodników doskonałego przygotowania i ekstremalnego wysiłku fizycznego. Zawody odbyły się w Meksyku. Informacja o sukcesie sportowca pojawiła się na instagramowym profilu Agnieszki Włodarczyk.

Moja Miłość życia, Robert Karaś, został właśnie mistrzem świata na dystansie pięciokrotnego Ironmana: 19 km pływanie, 900 km rower, 211 km biegu. Kochanie, jesteś najlepszy i nasz

- napisała aktorka. W poście pojawiły się również dwa zdjęcia - na jednym widzimy Roberta Karasia w trakcie historycznego wyścigu, na drugim Agnieszkę Włodarczyk, pozującą z synkiem Milanem na rękach. Chłopczyk ma bluzę z napisem "Team Karaś".

Fani natychmiast pospieszyli z gratulacjami i wyrazami podziwu dla niesamowitego wyczynu Roberta Karasia. Nie zabrakło również słów uznania ze strony osób znanych ze świata show-biznesu.

"Cudnie, graty" - napisała Joanna Koroniewska, "Gratulacje, co za gość" - skomentowała Małgorzata Rozenek-Majdan.

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś - szczęśliwi rodzice

Kilka miesięcy temu Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko, ich synek urodził 7 lipca 2021 roku. Dumni rodzice podzielili się tą nowiną za pośrednictwem Instagrama, publikując wyjątkowe zdjęcie. Fotka, na której zapozowali z chłopcem, wzbudziła nie lada sensację wśród fanów, którzy z zaangażowaniem gratulowali parze powiększenia rodziny.

Sportowy sukces Roberta Karasia to kolejny powód do szczęścia i powinszowań, które para otrzymała od internautów. Polski triathlonista zdobył mistrzostwo świata z historycznym wynikiem, pobijając o ponad 4 godziny poprzedni rekord.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Kluczem do sukcesu jest wsparcie innych. Robert Karaś: Gdyby nie te osoby, pewnie rzuciłbym trening i nie byłoby mnie tu dziś

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości