Gwiazdy

Dawid Woliński wypoczywa w Grecji. Fani: "Proszę przywieźć nam trochę słońca"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Dzień Dobry TVNDawid Woliński

Pogoda w Polsce zaczyna przypominać nam o nieuchronnie zbliżającej się jesieni, jednak Dawid Woliński nie może narzekać na brak słońca. Juror programu "Top Model" wybrał się do malowniczej Grecji, a pocztówką z wrześniowej podróży podzielił się ze swoimi fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Dawid Woliński na wakacjach w Grecji

Na instagramowym profilu Dawida Wolińskiego pojawiły się zdjęcia i relacje z Santorini. Wyspa nie bez powodu uważana jest za najpiękniejszą wizytówkę Grecji. Niepowtarzalne krajobrazy i charakterystyczna architektura sprawiają, że co roku ściągają tam tysiące turystów. Znany projektant również docenił potencjał wyjątkowej lokalizacji, a opublikowane przez niego w sieci fotografie bardzo przypadły do gustu fanom.

Niekończące się lato. I trochę zabawy

- napisał w wakacyjnym poście juror programu "Top Model". Internauci natychmiast zareagowali na widok projektanta pozującego w malowniczych okolicznościach przyrody. Wielu z nich rozmarzyło się na myśl o odpoczynku w słonecznej Grecji. "Proszę przywieźć nam trochę słońca. Przepiękne widoki" - napisała jedna z fanek pod zdjęciami.

Dawid Woliński - juror programu "Top Model"

Dawid Woliński od lat związany jest z programem "Top Model", w którym ocenia szanse uczestników na podbicie światowych wybiegów. 1 września 2021 roku na antenie TVN wystartowała jubileuszowa edycja show, które przyciąga przed telewizory miłośników wielkiego świata mody, ale nie tylko. Program dostarcza widzom różnorodnych emocji - nie brakuje w nim wzruszających momentów, ale zdarzają się także rozbawiające do łez sytuacje. Obok znanego projektanta, za stołem jurorskim zasiedli Joanna Krupa, Kasia Sokołowska i Marcin Tyszka. Udzielanie wsparcia stającym do rywalizacji uczestnikom to z kolei rola prowadzącego program Michała Piróga.

Program "Top Model" emitowany jest w każdą środę o godz. 21:30 na antenie TVN. Premierowe odcinki jubileuszowej edycji formatu regularnie pojawiają się także w serwisie Player.pl. Użytkownicy platformy mogą również oglądać poprzednie sezony modowego show.

Zobacz także:

Zobacz wideo: "Top Model" powraca po raz dziesiąty. Jak uczestnicy zmieniali się na przestrzeni lat?

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości