Gwiazdy

Martyna Wojciechowska w najnowszym wywiadzie o trudnych chwilach: "Wiele razy byłam na kolanach"

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba

Martyna Wojciechowska bez wątpienia jest jedną z najbardziej inspirujących Polek. Miliony kobiet cenią ją za działania i sposób bycia, który wyróżnia się w polskim show-biznesie. Teraz podróżniczka udzieliła poruszającego wywiadu. Co sprawia, że jest wyjątkowa?

Martyna Wojciechowska o polskim show-biznesie

Prowadząca program "Kobieta na krańcu świata" od lat walczy o słabszych i zachęca do tego innych. Pokazuje, że kobieta może się wyróżniać, kochać szybkie motocykle czy samochody, a także ekstremalne wyprawy. Równocześnie nie epatuje szczegółami swojego życia prywatnego w mediach. Jest znana dzięki swojemu dobremu sercu i zaangażowaniu, a nie skandale. Nie chce jednak uchodzić za idealną. W najnowszym wywiadzie dla "Pani" Martyna Wojciechowska podkreśliła, że ona jako jedna z pierwszych w polskim show-biznesie zaczęła pokazywać swoje słabsze strony.

- Zawsze chętniej opowiadamy o tym, co nam w życiu wyszło niż o potknięciach i upadkach. Poza tym, tylko część mojego życia jest wystawiona na widok publiczny. Myślę, że jako jedna z pierwszych osób z szeroko rozumianego show-biznesu zaczęłam uczciwie mówić o tym, że jestem tylko człowiekiem - wyznała Martyna Wojciechowska.

Siła Martyny Wojciechowskiej

Podróżniczka przytaczając na Instagramie fragment swojej wypowiedzi, zapowiedziała wywiad dla "Pani", który ukaże się już we wtorek, 21 września. Opublikowała z tego powodu w mediach społecznościowych także dwie wersje okładki. Na jednej z nich gwiazda TVN pozuje w czarnej stylizacji, a na drugiej w czerwonej. Martyna Wojciechowska w opisie zaprosiła swoich obserwatorów do zakupu magazynu, a także zdradziła, w czym tkwi jej siła.

Doświadczam bólu, smutku i porażek jak każdy inny. A jednocześnie uważam się za niezwykle silną osobę. Trudne przeżycia, począwszy od śmierci najbliższych przez choroby i wypadki, nauczyły mnie pokory. I wzmocniły. Wiele razy byłam na kolanach i ZAWSZE SIĘ PODNOSIŁAM

- powiedziała Martyna Wojciechowska w "Pani". Fragment wywiadu poruszył internautów. Po raz kolejny Martyna Wojciechowska zainspirowała kobiety, by się nie poddawać. W komentarzach czytamy: "Jak zwykle wspaniała i dodającą skrzydeł", "Pokora przychodzi z wiekiem, sama tego doświadczam", "Jaka Pani jest mądra i piękna", "Z Pani opowieści czerpałam siłę i motywację, kiedy było u mnie naprawdę ciężko... Jest Pani najsilniejszą kobietą jaką znam (niestety nie osobiście) i da sobie Pani radę ze wszystkim. Bo kto jak nie Pani?" czy "Never give up. To moja dewiza od lat. Być może banalna, ale w swej prostocie pokazuje, żeby nigdy, przenigdy się nie poddawać".

Również tak uważacie?

Zobacz także:

Zobacz wideo: Skąd Martyna Wojciechowska czerpie tyle pozytywnej energii?

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości