Gwiazdy

Syn Rafała Szatana i Barbary Kurdej-Szatan skończył roczek. "Heniu czysta Baśka"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

W rodzinie Szatanów nie brakuje powodów do świętowania. Syn Barbary Kurdej-Szatan i Rafała Szatana skończył właśnie roczek. Dumny tata pochwalił się zdjęciem z maluchem w mediach społecznościowych. Trudno się nie wzruszyć.

Rafał Szatan i Barbara Kurdej-Szatan

Rafał Szatan i Barbara Kurdej-Szatan tworzą jeden z najbardziej medialnych związków w polskim show-biznesie. Para znana jest z zamiłowania do sztuki. Basia znana jest przede wszystkim z wielkiego ekranu, seriali oraz desek teatrów. Rafał natomiast oddaje się muzyce i spełnia się w tym kierunku.

Artyści po raz pierwszy zostali rodzicami 9 lat temu - na świat przyszła wówczas Hania. A dokładnie rok temu zakochani przywitali na świecie drugie dziecko - synka Henia.

Rafał Szatan z synem

Choć w rodzinie Szatanów to zdecydowanie Basia króluje w mediach społecznościowych, to nierzadko zdarza się, że także Rafał przykuwa uwagę internautów swoimi wpisami. Nie inaczej jest tym razem. Dumny tata pokazał zdjęcie z synkiem z okazji jego 1. urodzin. Trzeba przyznać, że to wyjątkowo rozczulający widok. Zresztą spójrzcie sami:

Fani chętnie składali chłopcu w komentarzach życzenia urodzinowe. Wśród nich czytamy: "Wszystkiego najlepszego dla Synusia. Dużo zdrówka i radości", "Heniu czysta Baśka. Spełnienia marzeń dla syna, niech się rozwija prawidłowo i zawsze będzie szczęśliwy", "Sto lat i wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla Pana synka solenizanta".

Zobacz także:

Zobacz wideo: Rodzina Szatanów o małżeństwie, rodzicielstwie i kryzysie. "Nie mamy rutyny"

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości