Gwiazdy

Dominika Kasińska z "Down the Road" pracuje w szkole. "Rozumiem dzieci. Prowadzę też zajęcia dla nich"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Dominika Kasińska doskonale jest zanana widzom pierwszej edycji "Down the Road. Zespół w trasie". Uczestniczka po programie postanowiła kontynuować telewizyjną karierę i przeprowadzać wywiady. O swojej dziennikarskiej aktywności opowiedziała w Dzień Dobry TVN. Przy okazji zadała szereg pytań naszym prowadzącym. Jak im poszło?

Dominika Kasińska urodziła się z zespołem Downa. Dodatkowy chromosom nie przeszkadza jej w realizacji marzeń. Po prostu stara się żyć pełnią życia i pomagać innym. Za swoją działalność i postawę została wyróżniona w konkursie "Człowiek bez barier 2020".

Dominika Kasińska z "Down the Road. Zespół w trasie" przeprowadza wywiady

Nasza rozmówczyni szerszej publiczności dała się poznać za sprawą"Down the Road. Zespół w trasie". Po programie nie spoczęła jednak na laurach, a stworzyła swój kanał na platformie YouTube. To było jej marzenie. Opowiada na nim swoją historię i to jak pokonuje codzienne bariery. W prowadzeniu pomaga jej rodzina – brat i mama. Na kanale odnajdziemy również wywiady. Udało jej się porozmawiać już z Przemysławem Kossakowskim, prowadzącym "Down The Road" czy Ireną Kamińską-Radomską, mentorką z programu "Projekt Lady".

- Z Przemkiem bardzo fajnie i przyjemnie mi się rozmawiało. Natomiast z panią Kamińską-Radomską był troszeczkę stresik, ale dawałam sobie radę . Na początku pani Irenka zadawała mi pytania, a potem role się odwróciły – tłumaczyła w Dzień Dobry TVN.

Dominika Kasińska pracuje w szkole

Ponadto Dominika na co dzień pracuje w niepublicznej szkole jako asystentka nauczyciela. Do placówki uczęszczają dzieci z orzeczeniem niepełnosprawności o różnym charakterze. - Rozmawiam tam z dziećmi. Rozumiem je. Prowadzę też zajęcia dla nich – mówiła.

Po serii pytań naszych prowadzących, role w studiu się odwróciły. Dominika przejęła pałeczkę i przeprowadziła wywiad z Agnieszką Woźniak-Starak i Ewa Drzyzgą.

- Cieszą się bardzo, że mogę porozmawiać z paniami. Pani Ewo, pani Agnieszko od jak dawna pracujecie w telewizji i czym zajmowałyście się przed pracą w tej instytucji? – zapytała Dominika. Odpowiedź na to pytanie i cały wywiad usłyszysz w materiale wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Hubert Urbański na zdjęciu z czasów, gdy miał 23 lata. "Czy to młody George Clooney?"

W "Kanapowcach" Kamil i Kuba schudli łącznie ponad 40 kg. "Na początku przebiegnięcie 100 m było mordęgą"

Psychozabawy czy prawdziwe testy psychologiczne - jak poznać siebie lepiej? Weź udział w badaniu

Autor: Dominika Czerniszewska

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości