Gwiazdy

Gwiazdor "Goggleboxa" sprawił ukochanej oszałamiająco drogi prezent. "Taki model jest tylko jeden w Polsce"

Gwiazdy

Dominik Albus

Dominik Abus to jedna z gwiazd programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Mężczyzna wraz z Krzysztofem Radzikowskim tworzy zgrany i lubiany duet. Choć na drodze Dominika pojawiało się wiele trudności, obecnie jest szczęśliwy i czerpie z życia pełnymi garściami. Niedawno w sieci pochwalił się świątecznym prezentem, jaki podarował swojej ukochanej. Trzeba przyznać, że Mikołaj w tym roku był wyjątkowo bogaty.

Dominik Abus i Iga Muszakowska

Dominik Abus szczerością i wyjątkowym poczuciem humoru zjednał sobie wierne grono fanów. Jak się niedawno okazało, w życiu uśmiechniętego celebryty pojawiało się także wiele przeciwności losu. Dominik borykał się bowiem z głęboką depresją. Gdy znalazł się na życiowym zakręcie, wspierała go obecna partnerka Iga Muszakowska. Obecnie Abus wraz z ukochaną wychowują 3-letniego syna oraz 10-letnie bliźniaki z jej poprzedniego związku.

- Poznałem się z Igą w momencie, kiedy zupełnie nie miałem pieniędzy. Byłem na strasznym zakręcie życiowym, bo miałem ciężką depresję, nie wychodziłem dwa lata z domu. Nie wiodło mi się wtedy najlepiej. Mogę powiedzieć nawet, że byłem na takim dnie finansowym i psychicznym. Po prostu nie działo się w moim życiu za dobrze – wyznał dziennikowi "Fakt".

Dominik Abus i świąteczny prezent dla ukochanej

Dominik Abus ma nie tylko wyjątkowe poczucie humoru, ale także wielki gest. W święta Bożego Narodzenia postanowił jeszcze raz podziękować swojej partnerce i sprawił jej wartościowy prezent.

W mediach społecznościowych ukochana pochwaliła się niespodzianką. Iga od Mikołaja otrzymała drogi samochód.

Wygląda na to, że byłam grzeczna w tym roku. Kocham Cię mój Mikołaju

- napisała pod zdjęciem.

Dominik w rozmowie z Faktem zdradził, że auto specjalnie dla ukochanej zostało sprowadzone ze Stanów Zjednoczonych, gdyż w Polsce nie było dostępne. Kwota prezentu szacowana jest na blisko milion złotych.

- Taki model jest tylko jeden w Polsce. Iga też bardzo lubi sportowe samochody. Jak zobaczyła tę Corvettę, to była wniebowzięta. Powiem szczerze, Iga jeździ jak facet. Bardzo dobrze prowadzi, a przede wszystkim rozważnie - podkreślił Abus w rozmowie z "Faktem".

Zobacz także:

Co jeść po świętach? Oto produkty, które uspokoją zmęczoną wątrobę

Qczaj o motywacji do działania: "Jestem jak karaluch. Kiedy życie daje mi ogień, ja i tak z tego wyjdę"

Rodzina Blanki Lipińskiej w komplecie. Jak wyglądają jej rodzice?

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości