Gwiazdy

Do sieci trafił nowy singiel Darii Zawiałow. Piosenka promuje serial "Pajęczyna"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
TVNDaria Zawiałow

Daria Zawiałow przygotowała dla fanów kolejną niespodziankę. 15 października odbyła się premiera utworu "Serca gwiazd". Piosenka promuje nowy serial "Pajęczyna". Do singla powstał także klimatyczny klip, w którym zagrała Joanna Kulig.

Daria Zawiałow – nowy singiel

Daria Zawiałow w tym roku ma na swoim koncie kilka projektów m.in. autorską płytę „Wojny i noce”. W listopadzie przyszedł czas na kolejne niespodzianki. Tym razem do sieci trafił singiel „Serca gwiazd” nagrany z producentem A_GIM-em. Duet specjalnie na potrzeby nowego serialu „Pajęczyna” nagrał odświeżoną wersję przeboju Haliny Frąckowiak. Do piosenki z lat 80, powstał także klimatyczny teledysk. W roli głównej wystąpiła Joanna Kulig. "Staraliśmy się, aby nasza interpretacja była czymś innym i wpasowała się w mroczny klimat serialu. Ogromnie cieszę, się ze współpracy z niezwykłym, kosmicznie utalentowanym producentem, jakim jest Agim. Jego pomysł na aranżacje, całkowicie mnie zabrał. W połączeniu z genialnym tekstem Jonasza Kofty i Janusza Kondratowicza, tworzy zagadkę, która intryguje i zaprasza do tajemniczego świata, do roku 1978, w którym rozgrywa się częściowo akcja serialu" - zapowiadała Daria Zawiałow.

"Pajęczyna" - o czym jest serial?

"Pajęczyna" to nowość na platformie Player.pl. Premierowy odcinek wyemitowano we wtorek 19 października. W serialu obok Joanny Kulig zagrali Marek Kalita oraz Anna Kraszewska. O czym opowiada produkcja? To historia Kornelii Titko (Joanna Kulig), odważnej kobiety obdarzonej niezwykłą pamięcią, której dzieciństwo zniszczyła przedwczesna śmierć rodziców oraz starszej siostry. Po latach w życiu dziewczyny pojawia się tajemniczy mężczyzna. Przyznaje się, że dawniej oskarżono go o zabójstwo jej siostry. Kornelia na własną rękę próbuje więc przeprowadzić śledztwo. Kim jest tajemniczy mężczyzna? Tego dowiecie się, oglądając serial.

Przypominamy, że najnowsze odcinki znajdziecie także na platformie Player.pl

Zobacz wideo:

"Pajęczyna" – premiera już dziś w player.pl
"Pajęczyna" – premiera już dziś w player.pl O czym opowiada serial "Pajęczyna"?
Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości