Diana Ciecierska zapowiada nowy singiel. "Piosenka jest energetyczna, tańce wskazane"

Diana Ciecierska to 26-letnia piosenkarka, która doskonale odnajduje się w bluesie, soulu, jazzie i rocku. Na naszej scenie artystka zaśpiewała swój premierowy singiel "Diament" .

Diana Ciecierska - kariera

Diana z muzyką związana jest od najmłodszych lat. 26-letnia artystka przygodę ze śpiewaniem zaczynała w Tarnobrzeskim Domu Kultury. To właśnie wtedy po raz pierwszy stanęła na scenie. Jest laureatką wielu prestiżowych ogólnopolskich i międzynarodowych festiwali wokalnych. Obecnie mieszka w Krakowie, gdzie studiuje na Uniwersytecie Jagiellońskim. Interesuje się kulturą Stanów Zjednoczonych, językiem angielskim, malarstwem oraz psychologią, ale całe jej serce należy do muzyki. Widzowie Dianę poznać mogli m.in. w programie "Mam Talent", gdzie wokalistka dostała się aż do półfinałów.

Diana Ciecierska – nowy singiel

Debiutancki singiel Diany Ciecierskiej "Żyj z tym sam" na rynku muzycznym ukazał się końcem kwietnia ubiegłego roku i od razu zyskał bardzo pozytywne oceny. Po krótkiej przerwie artystka powróciła z nowym kawałkiem. Premiową piosenkę zaśpiewała na naszej scenie, w mediach społecznościowych napisała:

Kochani, w ten czwartek 24.09, po dłuższej przerwie, zaśpiewam dla Was, na żywo ze studia Dzień Dobry TVN, promując swój najnowszy singiel. Miłego odbioru i zapraszam rano przed telewizor. Piosenka jest energetyczna, napisana przez DREAM TEAM MI NU i Patryk Kumór, tańce wskazane. PEACE AND LOVE"

- napisała Diana Ciecierska.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

Polacy opracowali nowe substancje przeciwnowotworowe. Kiedy będzie skuteczny lek na raka?

Aleksandra Żebrowska na ławce karmi piersią. "Może się Pani zasłonić?"

Kolejny rekord zakażeń koronawirusem. Ilu zarażonych nie ma objawów?

Autor: Nastazja Bloch

podziel się:

Pozostałe wiadomości