Gwiazdy

Dawid Kwiatkowski szczerze o związkach i miłości. "Kiedy wchodzę w jakąś relację, to wyobrażam sobie, że to do końca życia"

Gwiazdy

Dawid Kwiatkowski przygotował dla swoich fanów niemałą wakacyjną niespodziankę. Artysta wydał niedawno singiel "Proste", który jest już drugą muzyczną zapowiedzią jego nadchodzącej płyty. Odważny jak nigdy wcześniej Dawid, szczerze śpiewa o uczuciowej nieporadności. "Marzymy pod kocami o miłości. Bo żadne z nas nie umie w nią grać" - słyszymy w tekście piosenki.

Dawid Kwiatkowski - związki

Artysta dedykuje swój najnowszy utwór "Proste" wszystkim tym, którzy są już zmęczeni przelotnymi znajomościami bez uczucia i jakiejkolwiek emocji. W Dzień Dobry Wakacje wyznał, że chęć posiadania mocnej więzi z drugim człowiekiem wygrywa u niego ze spontanicznymi chwilami, które pozornie przynoszą szczęście.

Choć o życiu uczuciowym Dawida Kwiatkowskiego w zasadzie nic nie wiadomo, to wokalista zdradził, jakie jest jego nastawienie do związków.

- Kiedy zacząłem pisać ten kawałek przechadzałem się nad Wisłą na tzw. "schodkach" i widziałem tłumy ludzi. Zastanawiałem się, ile z nich usłyszy rano "czy zrobić ci kawę" albo "co chcesz na śniadanie"? Ilu z nich ma prawdziwą relację... - powiedział.

- Zawsze kiedy wchodziłem w jakąś relację, to zawsze wyobrażałem sobie, że będzie do końca życia. Nie dawałem temu granic czasowych. Nie udawało się, jak każdemu, ale dalej mam tak samo - dodał.

Dawid Kwiatkowski - nowy album

Pierwszy utwór z nadchodzącej płyty artysty "Bez Ciebie" osiągnął status złotego singla, co świadczy o tym, jak znakomicie został przyjęty przez jego słuchaczy. Klip obejrzało już prawie 12 milionów widzów! Fani artysty już wyczekują całego albumu.

- Płyta jest już gotowa i wyjdzie w tym roku. Czuję się, jakbym debiutował - powiedział Dawid Kwiatkowski.

Wszystkie odcinki Dzień Dobry TVN i Dzień Dobry Wakacje znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz wideo: Dawid Kwiatkowski – "Proste"

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości