Gwiazdy

Dawid Kubacki odebrał niespodziewany telefon od żony. "Kochanie, bardzo ci gratuluję, jestem bardzo z ciebie dumna"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Dawid kubacki

Dawid Kubacki zdobył pierwszy medal dla Polski na XXIV Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie. Niesamowitą niespodziankę przygotował dla niego jeden z reporterów. Co się wydarzyło?

Dawid Kubacki – wielki sukces i wsparcie żony

Rzekło się mawiać, że za wielkimi sukcesami zawsze stoi miłość. Tak jest w przypadku Dawida Kubackiego. Skoczek niedawno zaliczył swój najlepszy występ w sezonie. Skok na odległość 103 metrów zagwarantował mu miejsce na podium podczas XXIV Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pekinie. Polak zdobył brązowy medal. W tym samym dniu jeden z reporterów Eurosportu przygotował dla skoczka małą niespodziankę. Zorganizował on połączenie telefoniczne z jego najwierniejszą fanką – żoną Martą Majcher Kubacką. - Kochanie, bardzo ci gratuluję, jestem bardzo z ciebie dumna, wszyscy trzymaliśmy za ciebie kciuki. Tak jak pisałam rano, to będzie twój dzień i to jest twój dzień - pisała.

Skoki narciarskie na antenie TVN

 Historia Turnieju Czterech Skoczni
Historia Turnieju Czterech Skoczni Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

- Urocze jest to, że oni faktycznie byli skrępowani tym, że cała Polska słyszy tę rozmowę. Urocza jest ta niespodzianka reportera, który to połączenie wykonał – oceniła w Dzień Dobry TVN Sandra Hajduk-Popińska.

Dawid Kubacki - rodzina

Sukcesem najprzyjemniej cieszyć się z bliskimi, a Dawid ma do kogo wracać. W domu zawsze czekają na niego żona Marta i córka Zuzia, która rośnie jak na drożdżach. Niedawno partnerka opublikowała w sieci filmik, w którym pokazała, jak dziewczynka stawia pierwsze kroki.

- Zuzia wczoraj postawiła swoje pierwsze samodzielne kroki. Ciekawa jestem czyja to zasługa - dodała.

Nie zdążyliście obejrzeć Dzień Dobry TVN na żywo? Wszystkie odcinki programu można znaleźć na Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości