Gwiazdy

Daria Ładocha pokazuje córki i opowiada o macierzyństwie: "Nie każda z nas rodzi się matką idealną"

Gwiazdy

Jakub Kamiński/East News

Daria Ładocha spędza wakacje ze swoimi córkami. Zdjęciami z rodzinnego wypoczynku ekspertka Dzień Dobry TVN podzieliła się w sieci. Widać na nich, że siostry są ze sobą mocno związane. Daria jest tym niezwykle wzruszona i zastanawia się, czym jest idealne macierzyństwo.

Daria Ładocha publikuje zdjęcia córek

Daria Ładocha ma dwie córki: Matyldę i Laurę. Popularna blogerka kulinarna i ekspertka Dzień Dobry TVN właśnie spędza z nimi wakacje, a zdjęciami z rodzinnego wypoczynku postanowiła pochwalić się w Internecie.

Na urokliwych fotografiach widać, że dziewczynki łączy mocna, siostrzana więź. Daria nie ukrywa, że tulące się do siebie córki chwytają ją za serce.

Wzrusza mnie taki widok

- przyznała prezenterka. Przy okazji podzieliła się swoimi refleksami na temat macierzyństwa.

Od prawie 12 lat jestem mamą. Gdy zaczęła się ta cała przygoda z macierzyństwem to nie było mi łatwo. Chyba nie każda z nas rodzi się matką idealną. A co to w ogóle znaczy matka idealna? Dla naszej rodziny najważniejsza jest miłość. Rywalizacja między rodzeństwem to normalna sprawa. Ale jeśli jak warkocz przeplata się takimi chwilami to ja się nadzwyczajnie tak pięknie wzruszam. Chciałam się z Wami tym podzielić. Bo obok mojej misji, by pokazać Wam jak można świadomie jeść i świadomie żyć to najważniejsza w tym wszystkim jest miłość❤️❤️❤️

#miłość #siostry #rodzina #patenciary #dariaawaria #love #familytime #laura #mania #radość #szczęście #wakacje

- napisała Daria Ładocha na Instagramie.

Daria Ładocha o macierzyństwie

Przemyślenia i zdjęcia Darii doczekały się mnóstwa komentarzy. Fani byli pod wrażeniem czułości, z jaką ekspertka zdrowego żywienia pisała o swoich córkach.

Wzruszyłam się ?tak pięknie napisane ?

Zgadzam się! U nas nasza 6 dzieci naprawdę nas zaskakuje z dnia na dzień. Drą koty strasznie, ale są momenty, kiedy widać, ze jedno dla drugiego jest ważne. Potrafią sobie ustąpić, troszczyć się o siebie. To jest naprawę piękne, bo niewyuczone czy wymuszone! ???

Pięknie to Pani napisała❤️

Cudnie i tak ??

Pięknie napisane, piękne zdjęcie, cudowni jesteście. ❤️Ja mam wrażenie, że moje dziewczyny kiedyś się pozabijają?‍♀️?chyba za duża różnica wieku i przez to. Chociaż wiem, że za sobą by w ogień poszły. Takie skrajności u nich. Pozdrawiam serdecznie???

- czytamy pod postem.

Na antenie Food Network Daria Ładocha prowadzi program "Patenciary", w którym wraz z córkami prezentuje proste przepisy na pyszne dania.

Dziewczynki nigdy nie gotowały. To, że jesteśmy razem w programie, jest dziełem przypadku

- wyznała Daria. Zobacz wywiad:

Zobacz też:

W malinowym raju. Sprawdź przepisy Darii Ładochy

Eksplozja smaku w daniach ze szpinaku. Sprawdź przepisy Darii Ładochy

Ciekawe przepisy Darii Ładochy na dania z makaronem ryżowym

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Luiza Bebłot

Pozostałe wiadomości