córki

  "Młodszym dzieciom się wybacza, te drugie muszą trzymać fason" - zauważa.

  Anna i Piotr Nurzyńscy są rodzicami 5 córek: 4-letniej Lilianny, 3-letnich trojaczek: Lidii, Laury i Lei oraz 2-letniej Lucji. W Dzień Dobry TVN opowiedzieli o swojej wielodzietnej rodzinie i sztuce organizacji opracowanej do perfekcji. - Trzeba mieć dużo cierpliwości - przekonuje mama dziewczynek.

  Agata Rubik zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym zapozowała z córkami w takich samych fryzurach. Pod postem posypały się liczne komentarze. "Czy tylko ja pomyślałam trojaczki?" - zapytała jedna z fanek.

  Fotografia Lewandowskich w słomianych kapeluszach – to kolejna pocztówka z ich wakacji. Urokliwy i rodzinny kadr zdobył serca fanów, a Anna Lewandowska nie kryła przy tej okazji uczuć. "Kocham" – skomentowała krótko.

  Mama i córka mogą stworzyć duet doskonały i wypracować między sobą niezwykła więź. Dowodem na to są relacje Olgi Borys i Agnieszki Pilaszewskiej z ich córkami. Aktorki opowiedziały o tym w naszym studiu. - Całe życie muszę udowadniać, że jestem osobnym bytem, ale to mi nie przeszkadza, bo mama jest moją idolką.

  Zmarły w kwietniu 2021 roku Krzysztof Krawczyk miał czworo dzieci - biologicznego syna Krzysztofa Igora i trzy adoptowane córki: Sylwię, Katarzynę i Beatę. Teraz okazuje się jednak, że do formalnej adopcji nigdy nie doszło. Taką informację jedna z sióstr przekazała w mediach społecznościowych.

  Każda mama wie, że opieka nad dzieckiem to nie lada wyzwanie. A co dopiero nad dwójką. Joanna Koroniewska podzieliła się z obserwatorami swoją codziennością. Jak spędza czas z ukochanymi córkami?

  Anna Wendzikowska na co dzień zajmuje się światem kina. Dziennikarka kocha też podróże, a jej oficjalny profil na Instagramie jest pełen kadrów z egzotycznych wyjazdów. Od kilku dni Ania wypoczywa na Dominikanie. Nie jest sama - towarzyszą jej córki, Kornelia i Antonina. Jak spędzają wspólny czas?

  Jak to jest być jedynym mężczyzną w domu? Sytuacje dobrze znają nasi goście: socjolog dr Tomasz Marcysiak - tata czterech córek oraz znany kierowca rajdowy Krzysztof Hołowczyc, który doczekał się trzech córek i wnuczki. Panowie opowiedzieli o plusach i minusach życia w domowym babińcu.

  Anna Wendzikowska opublikowała w mediach społecznościowych fotografię prosto ze spaceru z córką. Jednak w tym przypadku to nie zdjęcie jest ważne, a przemyślenia, którymi podzieliła się z internautami. Jak zareagowali na te słowa?

  Katarzyna Figura jest znaną aktorką, a prywatnie mamą syna Aleksandra oraz dorastających córek – 18-letniej Koko i 15-letniej Kaszmir. Obie są aktywne w mediach społecznościowych. Czy są podobne do mamy? Oceńcie sami.

  9 lat pozbawienia wolności - taki wyrok usłyszał 39-letni mężczyzna za obcowanie płciowe z małoletnimi poniżej 15. roku życia oraz kazirodztwo. Krzysztof S. - ojciec dziesięciorga dzieci - ma też zakaz kontaktowania się z pokrzywdzonymi córkami i musi im wypłacić po 10 tys. zł. Jego proces przed sądem w Brzozowie na Podkarpaciu odbywał się z wyłączeniem jawności. Wyrok nie jest prawomocny.

  Daria Ładocha spędza wakacje ze swoimi córkami. Zdjęciami z rodzinnego wypoczynku ekspertka Dzień Dobry TVN podzieliła się w sieci. Widać na nich, że siostry są ze sobą mocno związane. Daria jest tym niezwykle wzruszona i zastanawia się, czym jest idealne macierzyństwo.

  Anna Lewandowska jest szczęśliwą mamą dwóch córeczek, niedawno urodziła Laurę. Jak przyznaje, w opiece nad dziećmi bardzo wspiera ją mąż. Razem z Robertem wychowują swoje pociechy w Monachium. Jak odnajdują się w roli rodziców? Jaki wpływ na ciąże i porody miała aktywność fizyczna trenerki? Co myśli o swoim ciele? O tym wszystkim Anna Lewandowska opowiedziała Paulinie Krupińskiej-Karpiel.

  Kinga Rusin nie ukrywa, że jej życie kręciło się wokół córek. Jak teraz będzie wyglądało po opuszczeniu przez nie domu? Zapytała o to Agnieszka Jastrzębska. Reporterka Dzień Dobry TVN chciała również wiedzieć, jaki jest sekret rewelacyjnego wyglądu Kingi.

  Jaki pomysł na Dzień Dziecka ma Daria Ładocha? Zobaczcie jakie atrakcje zorganizowała dla Laury i Matyldy. A Wy, macie już pomysł na prezent dla swoich pociech?

  Hanna Lis ma dwie córki - Julkę i Anię. Ile mają lat? Czy dziennikarka spędzi z nimi Dzień Dziecka? Czy Hannę martwi wyjazd starszej córki na studia? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Jak Kinga Rusin ocenia edukację współczesnej młodzieży? Co mówi o edukacji swoich córek? Czym córki prowadzącej Dzień Dobry TVN pasjonują się? Czy Kinga Rusin pomagała córkom w nauce? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  "Tata musi wiedzieć, z kim jesteśmy i o której wrócimy do domu". Jak Julia, Pola i Hanna zareagowały gdy ojciec zakomunikował im, że chce, na poważnie, zająć się polityką? O tym, jakie mają na niego sposoby, czy przyzwyczaiły się do tego, że jeszcze rzadziej bywa w domu i jakim jest ojcem, opowiedziały nam córki Pawła Kukiza.

  Rok temu sąd odebrał Annie Kapeli dzieci, ponieważ była otyła. Zgodnie z wczorajszym wyrokiem Sądu Apelacyjnego dziewczynki wróciły do domu. Jakie warunki musi teraz spełnić Pani Anna, by córki mogły zostać z nią na stałe? Jak udało jej się zrzucić aż 90 kg? Z Anną Kapelą rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki.

  Czy i jak Piotr Rubik, trener w "Małych Gigantach", ocenia talent swoich córek? Czy jego córki są utalentowane? Czy zachęca je do śpiewania i chce posłać córki do szkoły muzycznej? Z Piotrem Rubikiem spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. A Marcina Prokopa tak zachwyciły loki Rubika, że zastanawia się nad tym, jak sam wyglądałby z takimi lokami... Co o tym myślicie? :-)

  Czy matka widząc w córce siebie sprzed lat powinna być o nią zazdrosna? O relacjach matki z córką, zazdrości i rywalizacji rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z Beatą Tyszkiewicz, Joanną Damięcką, Izabelą Trojanowską i psycholog Anną Kędzierska.