córki

  córki

  9 lat pozbawienia wolności - taki wyrok usłyszał 39-letni mężczyzna za obcowanie płciowe z małoletnimi poniżej 15. roku życia oraz kazirodztwo. Krzysztof S. - ojciec dziesięciorga dzieci - ma też zakaz kontaktowania się z pokrzywdzonymi córkami i musi im wypłacić po 10 tys. zł. Jego proces przed sądem w Brzozowie na Podkarpaciu odbywał się z wyłączeniem jawności. Wyrok nie jest prawomocny.

  Anna Lewandowska jest szczęśliwą mamą dwóch córeczek, niedawno urodziła Laurę. Jak przyznaje, w opiece nad dziećmi bardzo wspiera ją mąż. Razem z Robertem wychowują swoje pociechy w Monachium. Jak odnajdują się w roli rodziców? Jaki wpływ na ciąże i porody miała aktywność fizyczna trenerki? Co myśli o swoim ciele? O tym wszystkim Anna Lewandowska opowiedziała Paulinie Krupińskiej-Karpiel.

  Kinga Rusin nie ukrywa, że jej życie kręciło się wokół córek. Jak teraz będzie wyglądało po opuszczeniu przez nie domu? Zapytała o to Agnieszka Jastrzębska. Reporterka Dzień Dobry TVN chciała również wiedzieć, jaki jest sekret rewelacyjnego wyglądu Kingi.

  Jaki pomysł na Dzień Dziecka ma Daria Ładocha? Zobaczcie jakie atrakcje zorganizowała dla Laury i Matyldy. A Wy, macie już pomysł na prezent dla swoich pociech?

  Hanna Lis ma dwie córki - Julkę i Anię. Ile mają lat? Czy dziennikarka spędzi z nimi Dzień Dziecka? Czy Hannę martwi wyjazd starszej córki na studia? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Jak Kinga Rusin ocenia edukację współczesnej młodzieży? Co mówi o edukacji swoich córek? Czym córki prowadzącej Dzień Dobry TVN pasjonują się? Czy Kinga Rusin pomagała córkom w nauce? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  "Tata musi wiedzieć, z kim jesteśmy i o której wrócimy do domu". Jak Julia, Pola i Hanna zareagowały gdy ojciec zakomunikował im, że chce, na poważnie, zająć się polityką? O tym, jakie mają na niego sposoby, czy przyzwyczaiły się do tego, że jeszcze rzadziej bywa w domu i jakim jest ojcem, opowiedziały nam córki Pawła Kukiza.

  Rok temu sąd odebrał Annie Kapeli dzieci, ponieważ była otyła. Zgodnie z wczorajszym wyrokiem Sądu Apelacyjnego dziewczynki wróciły do domu. Jakie warunki musi teraz spełnić Pani Anna, by córki mogły zostać z nią na stałe? Jak udało jej się zrzucić aż 90 kg? Z Anną Kapelą rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki.

  Czy i jak Piotr Rubik, trener w "Małych Gigantach", ocenia talent swoich córek? Czy jego córki są utalentowane? Czy zachęca je do śpiewania i chce posłać córki do szkoły muzycznej? Z Piotrem Rubikiem spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. A Marcina Prokopa tak zachwyciły loki Rubika, że zastanawia się nad tym, jak sam wyglądałby z takimi lokami... Co o tym myślicie? :-)

  Czy matka widząc w córce siebie sprzed lat powinna być o nią zazdrosna? O relacjach matki z córką, zazdrości i rywalizacji rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z Beatą Tyszkiewicz, Joanną Damięcką, Izabelą Trojanowską i psycholog Anną Kędzierska.