Gwiazdy

Cezary Pazura nie został rozpoznany w kawiarni. Jaka była reakcja aktora? 

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik

Cezary Pazura chętnie korzysta z mediów społecznościowych i dzieli się z fanami swoim prywatnym życiem. Niedawno gwiazdor opisał zabawną sytuację, która miała miejsce w jednej z kawiarni w centrum Warszawy. Pani, która obsługiwała aktora nie poznała go i na kubku z kawą wpisała zupełnie inne imię. Jakie?

Cezary Pazura o zabawnej sytuacji w kawiarni

Cezary Pazury zaliczany jest do jednych z najpopularniejszych polskich aktorów. Mogłoby się wydawać, że dzięki rolom w takich filmach, jak "Kiler" czy "Psy", każdy powinien wiedzieć, jak wygląda. Tymczasem - jak się okazuje - nie wszyscy kojarzą twarz artysty. Sam aktor przekonał się o tym odwiedzając jedną z kawiarni na Dworcu Centralnym w Warszawie.

Polscy aktorzy i aktorki

"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"
"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

Lokal, do które wstąpił ma zwyczaj zapisywania imion klientów na kubkach. Kiedy Cezary Pazura zamawiał kawę, obsługująca go pani w ogóle go nie rozpoznała. Na dowód zamieścił na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z kubkiem, na którym wpisano imię "Eugeniusz". - Dziś na Centralnym Pani nie poznała. Ale że Eugeniusz? Co mi przyszło do głowy? Przecież to na "E" - napisał pod fotografią.

Cezary Pazura nie został rozpoznany. Fani komentują zajście

Cała sytuacja rozbawiła zarówno samego aktora, jak i internautów, którzy śledzą profil aktora. Pod zdjęciem pojawiły się liczne komentarze sugerujące, że "może za młoda była". Ktoś inny stwierdził, "że może miało być "E, geniusz". "Cały Czarek, żartowniś", "Siemka Gienek", "Też ładnie" - czytamy w komentarzach. Kolejna z komentujących osób zażartowała: "ja bym napisała "Kiler".

Zabawne zdarzenie z kawiarni skomentowała również żona aktora Edyta Pazura: "Mnie się akcja bardzo podobała".

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości