Gwiazdy

Cruz, Banderas i Martinez zapraszają na wyjątkowy seans filmowy. "Jeśli nie będziemy się śmiać, oszalejemy"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Reporter:
Anna Tatarska, Michał Malinowski
Boscy, czyli wszystkie grzechy show-biznesu
Boscy, czyli wszystkie grzechy show-biznesu Dzień Dobry TVN
wideo 2/11
Dzień Dobry TVNBoscy, czyli wszystkie grzechy show-biznesu

Miłośnicy dobrego humoru i nieprzeciętnej gry aktorskiej z niecierpliwością oczekiwali na premierę filmu "Boscy". Obraz w reżyserii Mariana Cohna i Gastóna Duprata miał swoją premierę 13 maja br. i natychmiast spotkał się z uznaniem widzów. W Dzień Dobry TVN o kulisach powstawania produkcji opowiedzieli Penélope Cruz, Antonio Banderas i Oscar Martinez.

"Boscy" - o czym opowiada film?

W połowie maja na ekranach polskich kin zagościła wyjątkowa komedia z gwiazdorską obsadą. Film "Boscy" okazał się prawdziwym hitem, a wszystko to za sprawą popisowej gry aktorskiej i porywającej fabuły. Obraz wyreżyserowany przez Mariana Cohna i Gastóna Duprata opowiada o ekscentrycznym biznesmenie, który z pomocą uznanej reżyserki i dwóch sławnych aktorów pragnie zrealizować wyjątkowy projekt. Zdaniem twórców, ta z pozoru nieskomplikowana historia może rozbawić niejedną osobę.

- Jesteśmy sterroryzowani przez poprawność, która zabrania nam żartowania z pewnych rzeczy. Dotyczy to w równym stopniu kina, literatury, wszystkich sztuk. Sztuka musi być wolna i służyć nie tylko do wypowiadania wzniosłych myśli, ale też do śmiechu. Jeśli nie będziemy się śmiać, oszalejemy - zapewnił Oscar Martinez, zachęcając tym samym do obejrzenia filmu.

"Boscy" - autoironiczna komedia na ekranach kin

Hiszpańska produkcja traktuje o absurdach w branży filmowej, a jednocześnie w zabawny sposób obnaża prawdę o ludzkich słabościach. Antonio Baderas, wcielający się w postać Félixa Rivero, nie ma co do tego żadnych wątpliwości.

- Odnajduję w tych postaciach bratnie dusze (...). Bez problemu mogę przenieść je z planu do prawdziwego życia i będzie to film o ludzkim zachowaniu. O tym, jak ludzie prowadzą różnego rodzaju gierki, by przetrwać w środowisku, które jest bardzo szorstkie. Ja tak to postrzegam - stwierdził aktor w rozmowie z reporterką Anną Tatarską.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Reporter: Anna Tatarska, Michał Malinowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości