penelope cruz

    penelope cruz

    Penélope Cruz to hiszpańska aktorka, która zdobyła międzynarodową sławę. Zagrała w takich kultowych produkcjach, jak "Otwórz oczy", "Vanilla sky", "Blow", "Vicky Cristina Barcelona", "Adwokat" czy "Volver". To muza samego Almodóvara. W uznaniu dla twórczości aktorki, zdradzamy pięć sekretów na jej temat. Czego o niej nie wiecie?

    Penelope Cruz od 11 lat jest związana Javierem Bardemem. Jednak zanim została żoną hiszpańskiego gwiazdora, uchodziła w Hollywood za femme fatale. Była związana między innymi z Tomem Cruisem czy Matthew McConaugheym. O jej głośnych związkach i jeszcze głośniejszych rozstaniach w studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała Ania Wendzikowska.

    Javier Bardem to jeden z najbardziej znanych i utytułowanych hiszpańskich aktorów grających w Hollywood. Jest zdobywcą Oscara za drugoplanową rolę w filmie "To nie jest kraj dla starych ludzi". Z aktorem, który przyleciał do Polski, spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska. Co sprowadza go do naszego kraju? Czy lubi podróżować po świcie w związku ze swoją pracą? Czy to prawda, że jest nieśmiały i aktorstwo dużo go kosztuje? Czy te mroczne postaci, które Javier Bardem gra nie przytłaczają go? Co decyduje o tym, że przyjmuje role filmowe? Czy lubi grać ze swoją żoną Penelope Cruz? I co oprócz rodziny i bliskich sprawia, że jest szczęśliwy? Zobaczcie, co Javier Bardem powiedział Ani Wendzikowskiej.

    Ameryka wciąż żyje Oscarami. Gwiazdy na czerwonym dywanie świeciły nie tylko światłem wlasnym, ale i blaskiem swoich kreacji. Mistrzynią ceremonii była Ellen DeGeneres. Jak Amerykanie ocenili kreacje Penélope Cruz i Lady Gagi? Kto na after - party przesadził z alkoholem i wyjadał dekoracyjne ogórki?