Beata Ścibakówna wypoczywa w Dubaju. Fani: "Cóż za figura"

Aktualizacja:
Beata Ścibakówna

Piękne widoki, rajskie plaże i ciepło, którego w Polsce brakuje. Beata Ścibakówna wybrała się na wakacje do Dubaju. Zdjęcia, które opublikowała na swoim Instagramie zachwyciły internautów.

Beata Ścibakówna – wakacje

Takich wakacji można pozazdrościć. Beata Ścibakówna tegoroczne ferie zimowe postanowiła spędzić w… słonecznym Dubaju. Miasto Zjednoczonych Emiratów Arabskich od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Gwiazdy wprost uwielbiają tę destynację. Beata Ścibakówna na swoim Instagramowym profilu pochwaliła się zdjęciami z podróży. Aktorka wypoczywa z ulubioną lekturą.

Czarne przegrywa, kolor wygrywa‼️

- podpisała zdjęcie.
Fani aktorki od razu zwrócili uwagę na świetną formę aktorki. Beata Ścibakówna zachwyca figurą. Niejedna 20-stka chciałaby tak wyglądać. – Cóż za figura. – Jaki miły wypoczynek – pisali.

Beata Ścibakówna wspomina studenckie czasy

Beata Ścibakówna to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek. Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie ukończyła w 1992 roku. Jak wspomina studenckie czasy?
- Kujonem to ja nigdy nie byłam, ale tutaj weźmy to w cudzysłów. (...) Jak się studiuje w miejscu, które się kocha i zawód jest pasją, to właściwie nie ma czegoś takiego, czego się nie lubi, bo wiesz, że to wszystko, te wszystkie zajęcia, to wszystko służy temu, żeby się rozwijać i być coraz lepszym – wspominała.
Co ciekawe, podczas przesłuchań do szkoły, Beatę Ścibakównę egzaminował jej przyszły mąż. - Mówiłam wtedy monolog z "Antygony" – powiedziała aktorka. Zobaczcie całą rozmowę:
Zobacz też:
Autor: Anna Korytowska

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości