Gwiazdy

Basia Pasek jest w ciąży. "To jest moje dzieło sztuki"

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik

Basia Pasek spodziewa się pierwszego dziecka. Dziennikarka radosną nowiną podzieliła się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Do wpisu dodała fotografię, na której prezentuje ciążowy brzuszek. Zdradziła też, jak znosi ten wyjątkowy czas.

Basia Pasek jest w ciąży

Basia Basek jest dziennikarką, którą widzowie Dzień Dobry TVN doskonale znają. Przez wiele lat prowadziła w naszym programie kącik show biznesowy. Teraz za pośrednictwem Instagrama ogłosiła, że jest w ciąży i lada moment powita na świecie swoje pierwsze dziecko.

- Szósty miesiąc magii. Tak, jestem w ciąży, chociaż wciąż słyszę "a nie widać" - napisała Basia Pasek.

Ciążowe tematy dla młodej mamy

Jak stres wpływa na kobietę w ciąży i jej dziecko?
Jak stres wpływa na kobietę w ciąży i jej dziecko?Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Dziennikarka dodała, że przez ostatni rok w jej życiu bardzo dużo się zmieniło. Przyznała, że choć jest już w 6. miesiącu ciąży, to jej ciało nie zmieniło się aż tak bardzo, jak się tego spodziewała. - Śmieję się, że do tego momentu mogłabym być reklamą ciąży, ten czas w moim wydaniu z jakiegoś powodu przeczy wszystkiemu, co wcześniej słyszałam. Przez tyle miesięcy czuję się doskonale, pełna energii, zakochana, szczęśliwa, piękna. Polecam - stwierdziła.

Basia Pasek jest przekonana, że nowy etap życia, który lada moment rozpocznie, z całą pewnością "przyniesie mnóstwo inspiracji do dalszego tworzenia, rozwoju, pisania i jeszcze więcej miłości". Zdradziła też, że ma w planach nowe projekty, które od dawna pozostawały tylko w sferze marzeń. - Teraz stają się faktem i będą częścią mojego polsko-greckiego życia, ale o tym za jakiś czas. To jest moje dzieło sztuki - kocham życie za to, że tak niesamowicie potrafi obdarowywać - czytamy w poście zamieszczonym na Instagramie. Na koniec dziennikarka zwróciła się do swoich fanów. - Dziękuję, że jesteście częścią tej historii, zobaczmy jakie dalsze magiczne rozdziały przyniesie życie - podsumowała.

Basia Pasek spodziewa się dziecka. Fani gratulują

Pod postem dziennikarki pojawiło się mnóstwo komentarzy. Były gratulacje dla niej i jej partnera, ale także życzenia, aby ciąża rozwijała się prawidłowo, a maluch urodził się zdrowy. Internauci zgodnie przyznali, że ciąża służy dziennikarce. "Wyglądasz cudownie! I cudownie, że można o tym mówić i cieszyć się twoim zasłużonym szczęściem!" - czytamy w komentarzu pod postem. "Wyglądasz przepięknie i bardzo mnie ten widok wzrusza" - dodała jedna z internautek.

Wpis dziennikarki skomentowały również gwiazdy. "Pięknie! Gratulacje, wspaniały czas przed Wami" - napisał pod postem dziennikarki Damian Michałowski, prowadzący Dzień Dobry TVN. "Padło i na Ciebie! Gratulujemy! - dodał Rafał Maślak, Mister Polski 2014.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości