Gwiazdy

"Bars and Melody" wrócili do Polski. Co u nich słychać? Jeden z artystów będzie tatą

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Za co Bars and Melody kochają Polskę?
Za co Bars and Melody kochają Polskę?Dzień Dobry TVN
wideo 2/20

"Bars and Melody", czyli Leondre Devries oraz Charlie Lenehan odwiedzili Polskę po trzech latach przerwy - duet wystąpi w kilku dużych miastach. Z tej okazji odwiedzili Dzień Dobry TVN, by opowiedzieć, jakie zmiany zaszły zarówno w ich zawodowym, jak i prywatnym życiu.

Bars and Melody w Polsce

"Bars and Melody" to znany, brytyjski duet wykonujący muzykę łączącą w sobie pop i rap. Tworzą go Leondre Devries oraz Charlie Lenehan. Mężczyźni zdobyli popularność w ósmym sezonie Britain’s Got Talent. Zajęli tam zaszczytne, trzecie miejsce.

Aktualnie młodzi muzycy są w trakcie trasy koncertowej, która obejmuje też występy w naszym kraju, np. w Krakowie, Warszawie czy Poznaniu. - Bardzo się cieszymy, że jesteśmy w Polsce (...) od dawna nie mogliśmy jeździć na koncerty, nie byliśmy tu 3 lata i cieszymy się, że wróciliśmy - powiedział Charlie. - Polska to dla nas duży kraj dla koncertów - dodał.

Bars and Melody - brytyjski talent show

Charlie i Leondre rozpoczęli karierę w bardzo młodym wieku. Jak podkreślił ten pierwszy, występ w brytyjskim talent show odmienił ich życie raz na zawsze. Już dzień po premierze ich występu, ludzie z łatwością rozpoznawali ich na ulicy.

Chłopcy dorastali na oczach widzów, a dziś są już artystami z własnym pomysłem na siebie i swoją twórczość. Zmieniło się również ich życie prywatne - Charlie Lenehan już niedługo zastanie tatą. - Jestem bardzo podekscytowany. (...) Mam nadzieję, że dużo mnie to nauczy - dodaje członek Bars and Melody.

Bars and Melody - "Pneumonia"

Na scenie Dzień Dobry TVN Bars and Melody wykonali nowy utwór "Pneumonia". O czym jest ten singiel? - To piosenka dla wszystkich. Wydaje się piosenką o miłości, ale chodzi o tę osobę, którą kochamy tak bardzo, że aż to boli. To dotyczy wielu rzeczy (...) - relacje w rodzinie są pełne takich napięć i o tym to opowiada. Mówi, jak zimne i okrutne może być życie, gdy tracimy kogoś dla nas ważnego - wyjaśnił Charlie Lenehan.

 Bars and Melody w piosence “Pneumonia”
Bars and Melody w piosence “Pneumonia” Źródło: Dzień Dobry TVN

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości