Artur Rojek miał wypadek. Samochód wjechał prosto na murawę stadionu

Autor:
Agnieszka
Mrozińska
Źródło:
katowice.wyborcza.pl
Muzyczne lato Artura Rojka
Muzyczne lato Artura RojkaDzień Dobry TVN
wideo 2/9

Znany muzyk Artur Rojek siedział za kierownicą samochodu, który uderzył w ogrodzenie stadionu w Katowicach i przejechał przez trybuny. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Jak doszło do tego incydentu?

Artur Rojek - wypadek w Katowicach

Do zdarzenia doszło w piątek (19 marca) późnym wieczorem. Artysta wjechał na murawę stadionu w katowickiej dzielnicy Podlesie. Początkowo uderzył w ogrodzenie boiska, by następnie przejechać przez trybuny. Zgłoszenie w tej sprawie policja dostała o godzinie 21:42.

.- Kierujący był trzeźwy. Najprawdopodobniej doszło do pomyłki bądź awarii biegów. Kierowca został ukarany mandatem w wysokości 500 zł. Będzie musiał także pokryć szkody w uszkodzeniu stadionu. Nikomu nic się nie stało. Nie było poszkodowanych, kierowca także nie został ranny - powiedziała portalowi katowice.wyborcza.pl podkom. Agnieszka Żyłka.

Artur Rojek stracił panowanie nad pojazdem

Artur Rojek sam przyznał, jaka była przyczyna wypadku. - Zepsuła mi się skrzynia biegów - zdradził muzyk i tym samym potwierdził tę pechową sytuację.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Agnieszka Mrozińska

Źródło: katowice.wyborcza.pl

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olkusnik/East News

Pozostałe wiadomości