Walentynkowe życzenia od Andrusa, Borzym i Kołaczkowskiej: "Ty tu, ja tam"

Walentynkowe życzenia od Moniki Borzym, Joanny Kołaczkowskiej, Artura Andrusa - Ty tu, ja tam tango

"Niech nas rozpali tango z oddali, ja tam, ty tu" - nowy utwór Artura Andrusa we współpracy z Moniką Borzym i Joanną Kołaczkowską to tango na pandemiczne walentynki.

Tango "inne niż wszystkie"

Zgadujemy, że data premiery filmiku (14.02) wcale nie jest przypadkowa. W pandemii nie wszyscy możemy spędzać Święto Zakochanych z bliską nam osobą. W takim kontekście słowa "Ty tu, ja tam" wybrzmiewają jeszcze dobitniej. Jednak skoro bohaterom filmiku - granym przez Joannę Kołaczkowską i Artura Andrusa - skutecznie udaje się zatańczyć "tango z oddali", to może jest to jakiś pomysł na covidowe Walentynki?

"Tańczmy do utraty tchu"

Czyżbyśmy właśnie dostali "Tango Milonga" na nowe czasy? "Ty tu, ja tam" to utwór, w którym zasłuchujemy się w te Walentynki. Nasz zachwyt podzielają internauci.
  • Jesteście nie do pobicia, absolutnie kocham!!!!!
  • Cóż za choreografia , Bolszoj balet usycha i się okopuje
- komentują
Rzeczywiście, Joanna Kołaczkowska i Artur Andrus dają wysmakowany - a przy tym okraszony humorem - pokaz tańca. Towarzyszącą mu muzyczną narrację przez cały film wiedzie aksamitny, głęboki głos Moniki Borzym. Zdaniem fanów całość to po prostu "finezja". Przekonajcie się sami - koniecznie obejrzyjcie klip:
Zobacz wideo: Artur Andrus i Wojciech Karolak w utworze "Zając na Manhattanie"
Zobacz też:
Autor: Ola Lipecka

Źródło zdjęcia głównego: iStockphoto

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości