Gwiazdy

Arkadiusz Studziński z "Prince Charming" o Jacku Jelonku. "Nie lecę na to, jak ktoś wygląda"

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Reporter:
Oskar Netkowski
Arkadiusz Studziński o udziale w "Prince Charming"

Arkadiusz Studziński w rozmowie z Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl zdradził, dlaczego zdecydował się na udział w programie. Opowiedział również, jak zareagował, gdy pierwszy raz spotkał Jacka Jelonka. Czy tak wygląda książę z bajki?

Uczestnicy "Prince Charming"

Arkadiusz Studziński jest jednym z trzynastu uczestników, którzy postanowili zawalczyć o serce przystojnego Jacka Jelonka. Podczas konferencji prasowej programu wyjawił, dlaczego zdecydował się na udział w show.

- Chciałem pokazać wszystkim naokoło, że zupełnie nie różnimy się od innych ludzi - podkreślił Arkadiusz Studziński. - Też możemy się przyjaźnić, też możemy kochać, więc tyle. Żaden mocny przekaz, tylko normalna sprawa.

Bohater programu nie ukrywa, że starał się zobaczyć coś więcej niż urodę tytułowego księcia.

- Nie lecę od razu na to, jak ktoś wygląda - zaznaczył. - Musiałem go poznać, zanim wysnułem coś więcej - dodał, prosząc o następne pytanie.

"Prince Charming" - gdzie oglądać

"Prince Charming" to pierwszy tego program randkowy, w którym biorą udział wyłącznie mężczyźni. 13 uczestników podczas pobytu w słonecznej Hiszpanii walczy o względy Jacka Jelonka. Tytułowy "Prince Charming" w poszukiwaniu ukochanego mężczyzny zaprasza uczestników na randki i żegna się z tymi, z którymi nie udało się nawiązać bliższej relacji.

Perypetie bohaterów można śledzić w serwisie Player.pl.

Zobacz też:

Autor:Adam Barabasz

Reporter: Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Cezary Piwowarski/TVN

Pozostałe wiadomości