Gwiazdy

Antoni Królikowski nazywa swoją nową partnerkę aniołem. "Przetrwaliśmy najgorsze"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Źródło:
Party
Antoni Królikowski

Antoni Królikowski ma za sobą kilka głośnych związków z gwiazdami show-biznesu i jedno burzliwe małżeństwo z Joanną Opozdą. Obecnie jest zakochany w Izabeli, która stroni od błysku fleszy i czerwonych dywanów. Aktor wierzy, że właśnie z tą kobietą u boku może przezwyciężyć wszystkie przeciwności losu. Wyznał, że trwała przy nim w jego najgorszych chwilach.

Antoni Królikowski - związki

Na przestrzeni ostatniego roku nastąpiło wiele przełomowych wydarzeń w życiu Antka Królikowskiego. W sierpniu 2021 roku ożenił się z Joanną Opozdą. Aktorka podczas ślubu była w ciąży, jednak wtedy nowożeńcy utrzymywali ten fakt w tajemnicy. Kilka miesięcy później oficjalnie ogłosili, że zostaną rodzicami, a już na początku 2022 roku Joanna potwierdziła krążące w mediach plotki o rozstaniu. Antek odszedł od swojej żony przed narodzinami ich pierwszego syna. Mały Vincent urodził się 22 lutego.

Problemy w związku

Czy kary w związku mają sens?
Czy kary w związku mają sens? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Królikowski po zakończeniu związku z Opozdą był widywany u boku tajemniczej nieznajomej. Szybko okazało się, że to jego nowa partnerka o imieniu Izabela, która nie należy do świata show-biznesu. Antek w najnowszym wywiadzie dla tygodnika "Party" uchylił rąbka tajemnicy na temat swojej romantycznej relacji.

Zdradził m.in., że związał się z nową partnerką po tym, jak rozstał się z Joanną Opozdą. - Konflikt między mną a Asią narastał. Nie mogliśmy się porozumieć. W pewnym momencie wiedzieliśmy, że nie będziemy już razem. Byliśmy nawet u psychoterapeuty, żeby się porozumieć, ale po jednej z wizyt w połowie lutego Asia powiedziała, że nie chce tego dłużej kontynuować. Byłem zdruzgotany, a media śledziły każdy mój ruch, dopowiadając do tego obszerne historie. Milczałem, więc one tylko narastały. Przeprowadziłem się do tańszego mieszkania, nadal w okolicy, aby być blisko małego. Paparazzi miesiącami przesiadywali pod moim balkonem, czułem się jak w "Truman Show". Gdy zauważyli, że przyjaźń z Izą zaczęła przeradzać się w coś więcej, nie odstępowali nas już na krok - stwierdził. Dodał także, że z powodu medialnego zamieszania związanego z rozpadem jego małżeństwa Iza musi szukać nowej pracy.

Antoni Królikowski nie szczędził miłych słów nowej ukochanej. - Cieszę się, że nie jest osobą publiczną, a wręcz stroni od show-biznesu i skupia na własnych celach. Jest moim aniołem. Jestem jej wdzięczny za każdy dzień, bo trwa przy mnie, a nie miała i nie ma lekko. Gdyby nie ona, mógłbym nie mieć siły, żeby poradzić sobie ze wszystkimi problemami, które nagle spotęgowały się jak nigdy wcześniej. (...) Razem poradzimy sobie ze wszystkim. Dosłownie wszystkim. Przetrwaliśmy najgorsze i wierzę, że teraz będzie już tylko lepiej - wyznał aktor.

Antoni Królikowski o chorobie

Swego czasu portale plotkarskie rozpisywały się nie tylko o życiu uczuciowym Królikowskiego, ale również o jego zdrowiu. Kiedy aktor brał udział w show TVN "Przez Atlantyk", to w jednym z odcinków wyznał, że od kilku lat choruje na stwardnienie rozsiane. Jego zdaniem miłość do Izabeli go "uzdrowiła".

W pewnym sensie na pewno tak. Najważniejsze, że ten proces wciąż trwa. Według azjatyckich wierzeń SM (stwardnienie rozsiane) to "choroba miłości". Teraz myślę, że coś w tym może być. Moje życie miłosne było... cóż... szalone? Jednak jestem wdzięczny za każdą relację, bo doprowadziła mnie do tego, gdzie dziś jestem. Wiem, kim jestem, dokąd zmierzam, i cieszę się, że mam obok siebie odpowiednią osobę - dodał w wywiadzie.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło: Party

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości