Gwiazdy

Ewa Chodakowska przez 8 lat świętowała rocznicę ślubu w zły dzień. "Byliśmy dość nietypową parą"

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Instagram
Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis są ze sobą od 13 lat, a od niemal dekady trwają w związku małżeńskim. Popularna para właśnie obchodziła kolejną rocznicę ślubu. Z tej okazji trenerka podzieliła się z fanami archiwalnymi kadrami z ceremonii. Opowiedziała też anegdotę o zaskakującej pomyłce.

Ewa Chodakowska pomyliła datę swojego ślubu

Na instagramowym profilu Ewy Chodakowskiej pojawił się wzruszający wpis związany z celebracją 9. rocznicy ślubu. Sławna trenerka opublikowała filmik, w którym umieściła zdjęcia zrobione niemal dekadę temu, gdy wraz z Lefterisem Kavoukisem składali sobie małżeńską przysięgę.

Jak zaznaczyła gwiazda, razem z ukochanym tworzyli "nietypową parę", a ceremonię można zaliczyć do spontanicznych imprez. Panna młoda nie miała bukietu kwiatów ani wybranej piosenki do pierwszego tańca. W trakcie drogi na salę weselną "zdarła z męża muchę", a następnie wylądowała na greckim stole.

Co ciekawe, ten sam luz, którym wyróżniali się wówczas młodzi małżonkowie, towarzyszy im aż do dziś. Ewa i Lefteris przez 8 lat omyłkowo świętowali rocznicę ślubu w nieodpowiedni dzień.

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

- Za każdym razem mieliśmy dylemat: braliśmy ślub 26.09 czy 27.09? Wczoraj, w celu zrobienia kilku fotek z albumu, po raz pierwszy zwróciłam uwagę na datę. Na pierwszej stronie... 25.09.2013 roku. Osiem lat z rzędu obchodziliśmy rocznicę naszego ślubu nie w tę datę, co trzeba. Ale czy to ma znaczenie? - pytała trenerka.

Ewa Chodakowska o małżeństwie z Lefterisem Kavoukisem

Ewa Chodakowska zaznaczyła, że pomyłka z datą ślubu nie ma żadnego znaczenia, jeżeli małżonkowie potrafią świętować wszystkie wspólnie spędzone momenty, a nie tylko te wybrane i z góry narzucone.

- Celebrujemy każdy dzień. Każdy wyjazd razem, każdą wspólną kolację, każdą kolejną randkę, każdy film, każdy stan up comedy show, każdą chwilę, kiedy patrzymy na Joe [pupil pary - przyp. red.] - czytamy we wpisie.

Trenerka dodała, że z mężem łączy ją szczególna przyjaźń, która jest mocno podszyta chemią. - To nasza 9. rocznica, a kiedy poza granicami Polski ktoś pyta, jak długo jesteśmy razem, najczęściej obstawia 3 miesiące. Nikt nie wierzy, że jesteśmy 13 lat razem - stwierdziła celebrytka.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News, Instagram

Pozostałe wiadomości