Antek Królikowski i Joanna Opozda spędzają razem Wielkanoc? Misiek Koterski opublikował wspólne zdjęcia

Joanna Opozda, Antek Królikowski
Materiały prasowe/MODIVO
Spekulacje na temat związku Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy pojawiają się w mediach już od wielu miesięcy. Choć podobno rozstali się w zeszłym roku, teraz są na wspólnym wyjeździe. Misiek Koterski na Instagramie opublikował wspólne zdjęcia.

Związek Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

W połowie ubiegłego roku media obiegła informacja, że Antek Królikowski i Joanna Opozda są razem. Zakochani pokazywali się na imprezach, pozowali na ściankach i chętnie publikowali fragmenty ze swojego prywatnego życia na Instagramie, lecz pod koniec grudnia zaskoczyli wiadomością, że się rozstali .

Wydaje się jednak, że "stara miłość nie rdzewieje", a młody aktor uporczywie walczy o względy byłej partnerki. Już w pierwszej połowie lutego paparazzi sfotografowali Antka, gdy pod domem wręczał Joannie bukiet czerwonych róż. Potem widziano ich razem podczas wyjazdu na narty w Zakopanem, a teraz spędzają razem Wielkanoc.

Królikowski, Opozda i Koterski za granicą

Kilka dni temu Misiek Koterki opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie z Antkiem Królikowskim i ujawnił, że razem wyjeżdżają na czas świąt Wielkanocnych. Z opisu wynika, że realizują wspólny film.

- Idzie nowe, filmowe, sportowe wyzwanie - kolejna z niesamowitych ról, która wymaga metamorfozy - uprzedzał wcześniej Misiek na Instagramie.

W Niedzielę Wielkanocną aktor opublikował kolejną fotografię - tym razem już w cieplejszym klimacie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie towarzysząca mu osoba. Misiek bowiem zapozował do zdjęcia z Joanną Opozdą.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy fanów, którzy składali gwiazdom życzenia. Niektórzy z nich od razu połączyli fakty i stwierdzili, że Wielkanoc spędzają razem z Antkiem Królikowskim. Wiadomo jednak, że są w pracy, ponieważ na pytanie Mateusza Banasiuka o to, czy jest to wyjazd prywatny, czy zawodowy, Misiek wprost odpowiedział: "Wiadomo, że zawodowo. Pracy w brud".

Myślicie, że Antek i Joanna są znów parą czy po prostu razem pracują przy wspólnym projekcie?

Antek Królikowski o pandemii: "Chcę zapewnić sobie i najbliższym bezpieczeństwo. Nie chciałbym, żeby pozamykali nas w domach". Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

podziel się:

Pozostałe wiadomości