Gwiazdy

Kto pojawi się w programie Kuby Wojewódzkiego? "Oj, to będzie ciekawy odcinek"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
"Kuba Wojewódzki". Anna-Maria Sieklucka i Dawid Kubacki
"Kuba Wojewódzki". Anna-Maria Sieklucka i Dawid Kubacki
wideo 2/20

Przed nami kolejny odcinek talk-show Kuby Wojewódzkiego. Wystąpi w nim dwójka znakomitych gości. Na kanapie zasiądą brązowy medalista z Igrzysk Olimpijskich w Pekinie, skoczek narciarski Dawid Kubacki oraz aktorka, główna bohaterka erotycznej trylogii "365 dni", czyli Anna-Maria Sieklucka.

Program "Kuba Wojewódzki" - Dawid Kubacki

Do kolejnego odcinka programu showman zaprosił Dawida Kubackiego. Jest on jednym z najpopularniejszych i cenionych skoczków narciarskich w Polsce. Z tegorocznych Igrzysk Olimpijskich w Pekinie przywiózł brązowy medal.

To nie będzie pierwsza wizyta Kubackiego u Wojewódzkiego. Wcześniej sportowiec wystąpił w show w 2014 roku, a towarzyszyli mu wtedy Maciej Kot oraz Jan Ziobro.

- Już jutro po ośmiu latach druga seria u @kuba_wojewodzki_official - napisał na Instagramie podekscytowany Kubacki. Wpis opatrzył zabawnymi hasztagami #czastrochepogwiazdorzyc #ktokogoprzegada.

Anna-Maria Sieklucka u Kuby Wojewódzkiego

Obok Kubackiego zobaczymy znaną aktorkę filmową i teatralną Annę-Marię Sieklucką, która dwa lata temu szturmem weszła do show-biznesu. Zdobyła dużą popularność za sprawą roli Laury Biel w erotyku "365 dni". Sieklucka po dwóch latach powróci na kanapy programu Kuby Wojewódzkiego i opowie między innymi o swojej karierze i współpracy z włoskim aktorem Michele Morrone.

- W pierwszej godzinie drugiej części filmu "365 dni" główni bohaterowie uprawiają sex 34 razy. @anna_maria.sieklucka otrzymuje złoty medal za styl i stabilną pozycję. @dawid.kubacki.official medal brązowy... - napisał w mediach społecznościowych Wojewódzki, zapowiadając rozmowę z gośćmi.

Fani nie mogą się doczekać premiery odcinka. "Będzie oglądane", "Coś czuję, że to będzie dobry wywiad", "Oj, to będzie ciekawy odcinek. Jak zresztą wszystkie. Byle do 22:40", "Będzie się działo" - czytamy w komentarzach.

"Kuba Wojewódzki" - gdzie oglądać?

Premierowe odcinki programu "Kuba Wojewódzki" emitowane są we wtorki o godz. 22:40 na antenie TVN, można je śledzić także za pośrednictwem platformy Player.pl. W serwisie dostępne są również poprzednie sezony popularnego show.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: TVN/Wojciech Kurczewski

Pozostałe wiadomości