Gwiazdy

Anna Lewandowska apeluje do kobiet: "Nie odkładajmy snu na weekend ani na później"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Anna Lewandowska

Anna Lewandowska poruszyła w sieci ważny temat. Trenerka podkreśliła, jak ważny dla naszego zdrowia i samopoczucia jest regularny sen oraz regeneracja. Jak się okazuje, odsypianie całego tygodnie w weekendy nie wystarcza.

Anna Lewandowska namawia do regeneracji

Anna Lewandowska opublikowała w mediach społecznościowych post, w którym zwróciła się do kobiet. Niestety wiele osób wpadając w wir obowiązków, zapomina o sobie. Trenerka zaapelowała więc, aby panie zwracały uwagę na liczbę przesypianych godzin, gdyż brak odpowiedniej regeneracji odbija się na ich zdrowiu. Warto także podkreślić, że tzw. weekendowe odsypianie nie zrekompensuje niedoborów snu z całego tygodnia. Jak przyznała Anna, takie postępowanie może tylko pogorszyć nasze samopoczucie, gdyż pojawią się bóle głowy, zmęczenie i problemy z koncentracją.

Kto nie próbował nadrobić całego tygodnia przesypiając pół niedzieli, ręka w górę? Czy komuś to pomogło? No właśnie… Zbyt długie spanie też może negatywnie wpływać na nasze zdrowie i samopoczucie. Jednorazowo to i tak nie pomoże - będziemy rozbici, senni, może boleć nas głowa i dopadną nas problemy z koncentracją. Dziewczyny, nie odkładajmy snu na weekend, ani na później, serio 

Fani zgadzają się z Anią

Post Lewandowskiej poruszył fanów do interakcji. Internauci przyznali, że trenerka ma całkowitą rację, jednak często przy małych dzieciach bądź zwierzętach w domu, które domagają się np. spaceru, ciężko zadbać o dogodną ilość snu. Mimo wszystko warto małymi krokami wprowadzać pewne zmiany, nasz organizm na pewno nam za to podziękuje.

"Dokładnie - ja z resztą nie umiem spać w dzień - dlatego chodzę spać w miarę wcześnie i dzięki temu wcześnie wstaję", "U mnie sen to świętość - musi być przynajmniej 7h", "Zgadzam się Aniu, sen to podstawa do prawidłowego funkcjonowania", "Chętnie nie będę odkładać snu. Ale przy 2 małych dzieci nie ma szans się wyspać" - czytamy w komentarzach pod postem Ani.

Zobacz wideo:

Anna Lewandowska skończyła 33 lata
Anna Lewandowska skończyła 33 lata Źródło: Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości