Gwiazdy

Anna Kalczyńska niczym na przedwojennej fotografii. "Psina kradnie moje serce"

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska wybrała się na zasłużony urlop nad polskie morze. Gospodyni Dzień Dobry TVN z pewnością nie ma prawa narzekać na pogodę, która dopisuje wczasowiczom nad Bałtykiem. Dziennikarka opublikowała urocze zdjęcie, które przywodzi na myśl fotografie kuracjuszy z początku ubiegłego wieku.

Anna Kalczyńska na wakacjach

Anna Kalczyńska, korzystając z pięknej pogody, wybrała się na wybrzeże, by wypocząć na piaszczystych, nadbałtyckich plażach. Na instagramowym profilu dziennikarki pojawiło się zdjęcie upamiętniające wypad nad brzeg morza.

Dzień, w którym szukasz cienia i ochłody na plaży… czekałam na to cały rok. A jutro bis - napisała, publikując fotografię. - Pozdrowienia wakacyjne - dodała.

Trzeba przyznać, że słynącej z klasycznej elegancji Annie Kalczyńskiej stylu nie brakuje również na plaży. Prezenterka zdecydowała się na jednoczęściowy kostium kąpielowy, który uzupełniła prostą biżuterią i efektownymi okularami. Cień zapewniał jej kremowy parasol, któremu frędzle nadawały charakteru retro.

Anna Kalczyńska z psem

Uwagę internautów zwrócił drugi bohater fotografii - srebrny pudel, który dostojnie usiadł za plecami dziennikarki. Pies z charakterystyczną fryzurą sprawił, że cały kadr wyglądał niczym kadr z opowieści o wakacjach arystokracji lub piosenek Wojciecha Młynarskiego o wypoczynku w międzywojennej Juracie. Pod zdjęciem momentalnie zaroiło się od komentarzy zachwyconych fanów.

"Przecudowne zdjęcie. Pani taka piękna i szczęśliwa, ale psina kradnie moje serce. Jestem po prostu zachwycona tym widokiem", "Piękna kobieta", "Udanego wypoczynku" - pisali obserwatorzy, którym nie sposób nie przyznać racji.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek / East News

Pozostałe wiadomości