Gwiazdy

Anna Kalczyńska świętuje 46. urodziny. "W ogóle mi nie głupio tak się cieszyć życiem"

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Anna Kalczyńska w Dzień Dobry TVN

Anna Kalczyńska obchodzi swoje 46. urodziny. Dziennikarka postanowiła świętować ten dzień zupełnie inaczej niż zazwyczaj. Z tej okazji opublikowała w mediach społecznościowych serię zdjęć z wielkim bukietem kwiatów.

Anna Kalczyńska o świętowaniu 46. urodzin

Anna Kalczyńska na swoim profilu na Instagramie opublikowała post, w którym opisała jak w tym roku świętuje swoje urodziny. Na zdjęciach trzyma wielki bukiet kwiatów.

"Inspirujące kobiety"

Inspirujące Kobiety Olga Legosz
Inspirujące Kobiety Olga LegoszDzień Dobry TVN Online
wideo 2/5

- 46 urodziny w wielkim mieście!! Zazwyczaj obchodzę urodziny nieśmiało i skromnie, ale dziś? Dziś w ogóle mi nie głupio tak się cieszyć życiem, zdrowiem, przyjaciółmi!! Doceniam każdą chwilę, wspólny śmiech i czułość, szczególnie dziś, kiedy świat na zakręcie, a życie takie kruche... Kochani, przyjaciele, rodzino, życzliwi, dobrzy ludzie - dziękuję Wam wszystkim za życzenia i miłe słowa. Jestem szczęśliwa dzięki Wam - napisała pod fotografią Kalczyńska.

Zdjęcia zostały wykonane w samym centrum Warszawy. Klasyczną czarną stylizację dziennikarki dopełnił bukiet pięknych tulipanów.

Życzenia dla Anny Kalczyńskiej

Anna Kalczyńska w tym roku hucznie świętowała swoje 46. urodziny. Dziennikarka pod postem otrzymała ogromną liczbę życzeń.

- Kochanie, życzę Ci, żeby nigdy nie brakowało Ci powodów do uśmiechu, bo uśmiech masz piękny. Dużo zdrowia i spokoju w sercu. Otwartości na to, co nowe i intuicji która poprowadzi Cię bez lęku do przodu. Ściskam mocno i jestem zawsze jakby co - napisała Justyna Szyc-Nagłowska.

- Tak trzeba żyć!!! Wspaniałe!!! Spełnienia i szczęścia dla Ciebie kochana - życzyła Dagmara Kaczmarek-Szałkow.

- Pani Aniu dużo zdrówka i samych cudownych ludzi wokół siebie - napisała jedna z obserwujących.

Wszystkiego, co najpiękniejsze życzy także redakcja dziendobry.tv.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Pozostałe wiadomości