Gwiazdy

Anna Dec zdradziła płeć dziecka: "Zuza wiedziała od początku"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Anna Dec

Anna Dec spodziewa się dziecka. Jej córka Zuzanna od początku przeczuwała, jakiej płci będzie miała rodzeństwo. Teraz mama potwierdziła te przypuszczenia. - Dzieci mają ewidentnie jakiś szósty zmysł - zauważyła prezenterka TVN-u.

Anna Dec jest doskonale znana widzom stacji TVN. Od lat prezentuje bowiem pogodę, a także współpracuje przy kilku produkcjach, np. "Skarby z szafy". Prowadzi również bloga, gdzie dzieli się z internautami m.in. poradami na temat zdrowego stylu życia.

Zobacz wideo: Gwiazdy o związkach

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

Anna Dec jest w ciąży

Gwiazda TVN-u prywatnie jest w szczęśliwym związku z Tomaszem, z którym wychowuje córkę Zuzannę. W marcu bieżącego roku przekazała w mediach społecznościowych, że wkrótce jej rodzina się powiększy. W rozmowie z serwisem dziendobry.tvn.pl wyjawiła, że jej pociecha cieszy się, iż będzie miała rodzeństwo.

- Córeczka jest bardzo szczęśliwa. Zarówno latem, jak i teraz wiedziała o tym od początku i wie, że ciąża to jeszcze nie jest gwarancja tego, że się dziecko urodzi. Mocno nas wspiera. Głęboko wierzymy, że tym razem wszystko będzie dobrze. Polecamy w modlitwie. Nie bez powodu mówi się o tym, że w tym stanie jest się "przy nadziei" - powiedziała nawiązując do utraty ciąży.

Anna Dec zdradziła płeć dziecka

Teraz ciężarna prezenterka udostępniła rodzinny kadr przepełniony miłością. We wpisie zdradziła, jakiej płci jest dziecko. Co, ciekawe jej córeczka Zuzia od początku wiedziała, że będzie miała brata.

Dzieci mają ewidentnie jakiś szósty zmysł. Zuza wiedziała od początku. I pierwsze co powiedziała, wiedząc, że pod moim sercem już ktoś jest, brzmiało: - Kocham Cię Bratku! Zatem czekamy cierpliwe na synka

Zobacz wideo: Jakie skarby ma w swojej szafie Anna Dec?

 Jakie skarby ma w swojej szafie Anna Dec?
Jakie skarby ma w swojej szafie Anna Dec? Źródło: Dzień Dobry TVN

Pod postem pojawiło się wiele ciepłych słów od fanów. "Starsze siostry mają moc", "Kolejny Słodziak do kochania", "To wspaniały news! Będą cudowne kłopoty i dziewczęce, i chłopięce. Dużo szczęścia i zdrowia dla całej Waszej czwóreczki", "Dzieci mają tę moc. Dużo zdrówka" - czytamy.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości