Gwiazdy

Anita ze ŚOPW pokazała nam pokoje dzieci: "Kiedy Bianka tu weszła, to zaświeciły jej się oczka"

Gwiazdy

Autor:
Karolina
Kalatzi
Reporter:
Karolina Kalatzi
Anita ze ŚOPW pokazała nam mieszkanie
Anita ze ŚOPW pokazała nam mieszkanie
wideo 2/20

Anita i Adrian to jedna z par, która powiedziała sobie "tak" w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Małżeństwo przetrwało program i od czterech lat tworzy szczęśliwy związek. Para niedawno przeprowadziła się do Krakowa. Jak się urządziła? Ich mieszkanie odwiedziła dziennikarka serwisu Dzień Dobry TVN, Karolina Kalatzi.

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przeprowadzili się do Krakowa

Widzowie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" chętnie śledzą losy uczestników programu także po jego zakończeniu. Do ich ulubieńców należą m.in. Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak, którzy brali udział w trzeciej edycji show i do dziś tworzą szczęśliwe małżeństwo. Para doczekała się dwójki dzieci: Jerzyka i Bianki.

Anita jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się z fanami szczegółami życia swojej rodziny. Tym razem wraz z Adrianem zgodzili się wpuścić do mieszkania kamery serwisu Dzień Dobry TVN.

We wnętrzach króluje nowoczesny styl i stonowane kolory, a klimat nadają rośliny. W mieszkaniu pary nie brakuje także pamiątek z ich podróży poślubnej do Grecji. Oprócz rodzinnych zdjęć na ścianie wisi oprawiona w ramkę kartka z kalendarza z oznaczoną datą ślubu Anity i Adriana. Widać, że te rzeczy wiele dla nich znaczą i przypominają im o programie, który odmienił ich życie. Duże wrażenie robi także przestronny balkon, na którym można wypoczywać w pogodnie dni.

Anita i Adrian pokazali pokoje dzieci

Anita pokazała nam również pokoje dzieci. Pierwszy, jaki mogliśmy obejrzeć, należał do Bianki. Pomieszczenie urządzone zostało w jasnych i delikatnych kolorach. Wyróżniają się w nim regał i szafa w kształcie domków, a także piękna tapeta z leśnymi zwierzakami. Całość dopełniają niebanalne dodatki.

- Wcześniej był tu jakiś rodzaj gabinetu, było bardzo ciemno, więc przede wszystkim chcieliśmy rozjaśnić tę przestrzeń. To był nasz tajny projekt - nie pozwalaliśmy naszej małej córeczce wchodzić tu przez dwa dni i w trakcie tych dwóch dni zmieniło się wszystko. Kiedy Bianka tutaj weszła, to zaświeciły jej się oczka.

Z kolei w królestwie Jerzyka rządzą samochody - ścianę zdobi tapeta z jeepem, a na półkach stoi kilkanaście modeli aut. W pokoju rozstawiona jest także ślizgawka, na której rodzeństwo spędza sporo czasu, urządzając sobie zawody. W obu pomieszczeniach jest sporo książek, które rodzice codziennie wieczorem czytają maluchom przed zaśnięciem.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Karolina Kalatzi

Reporter: Karolina Kalatzi

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości