Gwiazdy

Ania Blush wydała nowy singiel. "Nie wyobrażam sobie życia bez muzyki"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
 Ania Blush o karierze po „X Factor”
Ania Blush o karierze po „X Factor” Dzień Dobry TVN
wideo 2/9

Ania Tacikowska, znana także jako Ania Blush, dała się poznać szerszej publiczności na scenie programu "X Factor". Udział w 4. edycji talent show okazał się dla niej przepustką do rozwoju muzycznej kariery. W Dzień Dobry TVN artystka opowiedziała o swojej miłości do muzyki i zaprezentowała singiel "Chwilo trwaj".

Ania Blush o udziale w programie "X Factor"

Widzowie TVN doskonale znają ją z programu "X Factor". Ania "Blush" Tacikowska dotarła do ścisłego finału popularnego talent show, bez trudu zyskując uznanie publiczności i jurorów. Wszystko to za sprawą nieprzeciętnego talentu wokalnego.

- Tam było bardzo dużo emocji (...). Bardzo się stresowałam - przyznała wokalistka, jednocześnie opisując swój stosunek do pracy w branży muzycznej.

- Nigdy z tego nie zrezygnuję. To jest tak jak z tlenem - on jest potrzebny. Ta moja dusza artysty musi się uzewnętrznić. Robię to poprzez śpiewanie (...). Nie wyobrażam sobie życia bez muzyki - zapewniła gwiazda.

Ania Blush na scenie Dzień Dobry TVN

Ania Blush ma na swoim koncie wiele sukcesów i wciąż nie ustaje w poszukiwaniu nowych wyzwań. Na co dzień pracuje w kancelarii prawniczej, ale znajduje też czas na realizację kolejnych projektów muzycznych. Utwór o wymownym tytule "Chwilo trwaj" jest tego najlepszym dowodem.

Artystka zaprezentowała swój nowy singiel na scenie Dzień Dobry TVN.

Ania Blush w piosence "Chwilo trwaj". Zobacz wideo:

Ania Blush w piosence „Chwilo trwaj”
Ania Blush w piosence „Chwilo trwaj” Źródło: Dzień Dobry TVN

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości