Gwiazdy

Angelika Mucha, czyli Littlemooonster96 i jej chłopak w pierwszym wspólnym wywiadzie

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
Reporter:
Mateusz Hładki
W domu u Littlemooonster96 i jej chłopaka Maksa
Dzień Dobry TVNW domu u Littlemooonster96 i jej chłopaka Maksa

Littlemooonster96 to jedna z najpopularniejszych blogerek, którą w mediach społecznościowych obserwuje ponad 1,5 mln osób. Niedawno przeprowadziła się do swojego mieszkania. Nowe lokum zdecydowała się pokazać w Dzień Dobry TVN. Opowiedziała także o nowym związku.

Angelika Mucha - kim jest jej chłopak

Angelika Mucha wywiadu dla Dzień Dobry TVN udzieliła w towarzystwie swojego chłopaka, Maksymiliana Myśliwca. Para spotyka się od siedmiu miesięcy. Mają wspólnych znajomych, z którymi w zeszłym roku pojechali na wakacje. Podczas wypoczynku zakochali się w sobie i z urlopu wrócili już razem. Co ciekawe, chłopak początkowo nie wiedział, kim jest Littlemooonster96.

- Nie mieszkałem w Polsce, więc musiałem nadrobić temat i dowiedzieć się, kim naprawdę jest Angelika. (...) Troszkę mnie to zaskoczyło, ale jest to przyjemne zaskoczenie na pewno - powiedział Maksymilian Myśliwiec w Dzień Dobry TVN.

Choć jeszcze razem nie mieszkają, Maksymilian i tak spędza każdy dzień w domu Angeliki. Wspólnie oprowadzili Mateusza Hładkiego po mieszkaniu blogerki. Zdradzili też, jak dzielą się obowiązkami. Littlemooonster96 wyznała: "Nic nie lubię robić w kuchni", dlatego to jej partner przejął pałeczkę. Chłopak kocha gotować, a jego popisowym daniem, które często przyrządza, jest carbonara.

Mieszkanie Littlemooonster96

Angelika Mucha pokazała salon połączony z kuchnią, sypialnię oraz swoje ulubione pomieszczenie, czyli garderobę. Wszystkie wnętrza utrzymane są w jasnych barwach. Jest dużo szarości, beżu oraz różu.

- Bardzo lubię, jak widać, kolor różowy i ten różowy się przewija tak naprawdę w całym mieszkaniu. Po prostu chciałam, żeby to mieszkanie było takie "moje" - wyznała Littlemooonster96 w naszym programie.

W sypialni na wprost łóżka znajduje się wielki portret Justina Biebera. Angelika nadal go ceni, choć już nie ma takiej obsesji jak kiedyś. W garderobie z kolei ma wszystko pięknie poukładane i dopasowane kolorystycznie. Choć na co dzień nie jest pedantką, w swojej szafie utrzymuje porządek. Lubi mieć wszystko na wierzchu, by w razie czego szybko się przebrać i wyjść na jakiś event.

- Jak już na coś wydaję, to na torebki i buty. Niektóre tak pokochałam, że później w każdym kolorze musiałam je kupić - dodała Angelika Mucha.

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości