Aneta Piotrowska przeszła olbrzymią metamorfozę. Jej córka wygląda jak sławna mama

Aneta Piotrowska na wagarach

Aneta Piotrowska zyskała popularność, pojawiając się jako trenerka w 3. edycji "Tańca z gwiazdami". Na parkiecie wytańczyła nie tylko zwycięstwo, ale znalazła też miłość - jej związek z Rafałem Mroczkiem był najgorętszym wydarzeniem sezonu. Po rozstaniu, Aneta zniknęła z show-biznesu. Jak wygląda dziś?

Aneta Piotrowska - kariera

Tancerka swoje pierwsze kroki w show-biznesie stawiała jako 6-lataka, występując w programie "Mini Playback Show". Cztery lata później rozpoczęła profesjonalne treningi tańca towarzyskiego, które po latach zaowocowały najwyższą, międzynarodową klasą taneczną S. Na casting do emitowanego na antenie TVN "Tańca z gwiazdami" poszła za namową przyjaciółki, z miejsca zdobywając uznanie publiczności.
W 2006 roku, wraz z Rafałem Mroczkiem zdobyła Kryształową Kulę i latem wzięli udział w wydarzeniu "Taniec z gwiazdami w twoim mieście". W sierpniu tego samego roku pojawiła się na okładce magazynu "Playboy Polska" oraz zajęła drugie miejsce w programie "Finał finałów Tańca z Gwiazdami". Tancerka w roli trenerki pojawiła się w kolejnych edycjach, w których partnerowali jej Przemysław Cypryański oraz Mrozu.
Po rozpadzie związku z Rafałem Mroczkiem, gwiazda Anety zdawała się nieco przygasać, choć piękna tancerka stała się ulubienicą stołecznych salonów. W pewnym momencie zdecydowała się na udział w brytyjskim programie "Strictly Come Dancing", po czym wycofała się ze świata show-biznesu. Wówczas kolorowa prasa donosiła, że gwiazda miała poważne problemy osobiste, nigdy jednak nie zostało to skomentowane przez samą zainteresowaną.

Czym zajmuje się Aneta Piotrowska?

Tancerka wyprowadziła się z Polski. Mieszkając w Hongkongu prowadziła zajęcia w szkole tańca oraz pracowała jako fotomodelka. Aneta Piotrowska zatrzymała się również na dłużej w Kalifornii, gdzie była instruktorem tańca towarzyskiego. Pracowała również w Dubaju oraz Kanadzie, występując w musicalach.
W 2014 roku Aneta Piotrowska powitała na świecie córeczkę Maję, która dziś wygląda dokładnie tak, jak jej znana mama w czasach największej popularności. Zdjęciami pociechy Aneta chętnie chwali się na Instagramie.
Sama Aneta przeszła znaczącą metamorfozę - zmieniła kolor włosów na ciemniejszy oraz stawia na mocny makijaż i odważne stylizacje. W 2019 roku Aneta założyła własne studio fitness w Gdańsku. Próbuje również swoich sił jako youtuberka.
Zobacz więcej:
Zobacz wideo: Ewa Szabatin o walce z nerwicą i wielkiej metamorfozie
Autor: Adam Barabasz

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości