Gwiazdy

Pokazała, jak karmi tygodniową córkę. Fanka: "To ten czas, kiedy pierś jest większa, niż główka dzieciątka"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Ola Żebrowska

Ola Żebrowska po raz kolejny normalizuje temat publicznego karmienia piersią. Tym razem gwiazda wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym widać, jak robi to w windzie. Taka postawa spodobała się jej fanom.

Rodzina Michała i Oli Żebrowskich

Pod koniec lipca na świecie pojawił się nowy członek rodziny Żebrowskich. Ola i Michał przywitali bowiem na świecie córeczkę. Zanim dziewczynka przyszła na świat, aktor i jego żona byli rodzicami trzech chłopców - 11-letniego Franciszka, 8-letniego Henryka i 2-letniego Feliksa.

Aleksandra Żebrowska pierwsze dziecko urodziła, gdy miała 22 lata. W wywiadzie dla "Baby by Ann" zdradziła, że macierzyństwo było dla niej oczywistą sprawą i od samego początku była gotowa na wszelkie niedogodności, takie jak choćby nieprzespane noce.

"Wakacje z gwiazdą"

"Wakacje z Gwiazdą" - Zbigniew Łuczyński
"Wakacje z Gwiazdą" - Zbigniew Łuczyński Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/5

Ola Żebrowska od zawsze marzyła o dużej rodzinie. Sama jest najstarszą z ośmiorga rodzeństwa. Ma sześć sióstr i jednego brata. Co ciekawe, w momencie, w którym rodziła swoje pierwsze dziecko, synka Franka, jej mama także była w ciąży. Kilka miesięcy później na świat przyszła Zuzia, siostra Oli.

Ola Żebrowska karmi piersią publicznie

Ola Żebrowska słynie z publikowania w mediach społecznościowych kulis swojego życia rodzinnego. Zabawne i pełne dystansu wpisy spotykają się z pozytywnymi reakcjami fanów. Żona Michała Żebrowskiego niejednokrotnie zabierała głos także w ważnych tematach, m.in. w sprawie karmienia piersią w miejscach publicznych. Świeżo upieczona mama po raz kolejny normalizuje ten temat, publikując zdjęcie z windy. 

W tym samym wpisie Ola pokazała także fotografię sprzed porodu, na której widać, jak ona i Michał - wyraźnie zmęczeni - jadą z wyprawką do szpitala. Fani pokochali oba kadry. - Ten czas, kiedy pierś jest większa niż główka dzieciątka... - zauważyła jedna z kobiet. - Widać, że to już czwarta dzidzia. Karmienie na stojąco w windzie! Bosko! - dodał ktoś inny.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/EastNews

Pozostałe wiadomości