Gwiazdy

Ola Żebrowska zdradziła płeć dziecka? Internauci wybierają imię. "'Inflacja' będzie na czasie"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Aleksandra i Michał Żebrowscy wkrótce przywitają na świecie swoje czwarte dziecko. Zakochani mimo krążących po sieci spekulacji, nie zabierali głosu w sprawie płci maleństwa. Teraz już po tajemnicy? Ola zasugerowała odpowiedź na nurtujące fanów pytanie.

Aleksandra Żebrowska - dzieci

Ola Żebrowska jest najstarsza z ośmiorga rodzeństwa. Ma sześć sióstr i jednego brata. Co ciekawe, w momencie, w którym rodziła swoje pierwsze dziecko, synka Franka, jej mama także była w ciąży. Aktorka wraz z mężem Michałem Żebrowskim od zawsze marzyli o dużej rodzinie.

"#BezCukru z Oskarem Netkowskim"

#BezCukru 12. Filip Pawlak o stygmatyzacji, niepełnosprawności i walce o swoje prawa
#BezCukru 12. Filip Pawlak o stygmatyzacji, niepełnosprawności i walce o swoje prawa Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/12

Celebrytka za swojego ukochanego wyszła w 2009 roku. Mężczyzna jest od niej o 15 lat starszy. Razem mają trzech synów - Franciszka, Henryka i Feliksa.

Aleksandra Żebrowska o płci 4. dziecka

Aleksandra Żebrowska swoje pierwsze dziecko, synka Henryka, urodziła, gdy miała 22 lata. Nie od razu jednak odnalazła się w roli mamy. Choć od samego początku mogła liczyć na wsparcie swojego męża, Michała Żebrowskiego, jak i całej rodziny, przez długi czas miała poczucie, że coś jest nie tak. - Dopiero po kilku miesiącach jakoś psychicznie odżyłam - mówiła niedawno w wywiadzie dla "Baby by Ann".

Teraz żona Michała Żebrowskiego inaczej podchodzi do tematu. Bije od niej luz i radość na myśl o kolejnym maleństwie w rodzinie. Media od kilku dni spekulowały, jakiej płci będzie dziecko pary. Ola w najnowszym poście na Instagramie zasugerowała jego płeć, oznaczając zdjęcie lokalizacją "It`s a girl".

- Dziękujemy za wszystkie propozycje imion! Niestety, większość odpada (w tym popularna Helena), musimy bowiem wybrać imię, które mojemu Mężowi z nikim nie kojarzy się nazbyt dobrze (ani nazbyt źle). Sprawa jest skomplikowana, bo jak wiadomo, w czasach młodości, Michał też był niezłym dupkiem, czy tam dupiarzem - czytamy we wpisie.

Fani nie przestawali typować kolejnych imion. W komentarzach padały propozycje takie jak Emma, Yenefer, Zoja, Kiara, Sofija czy Jagoda. "Inflacja to najlepsze możliwe imię. Na czasie!" - zasugerowała jedna z internautek.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości