Gwiazdy

Agustin Egurrola pokazał jedno z pierwszych zdjęć z żoną. Fani twierdzą: "Miłość można spotkać wszędzie, jak widać"

Gwiazdy

Agustin Egurrola
Kamil Piklikiewicz/East News

Agustin Egurrola na początku tego roku poinformował fanów, że zmienił swój stan cywilny. W mediach społecznościowych opublikował wówczas urocze fotografie z ukochaną z dnia ich ślubu. Teraz pokazał jedno z ich pierwszych wspólnych zdjęć.

Związek Agustina i Diany

Agustin Egurrola przez długi czas utrzymywał swój związek w tajemnicy przed mediami. Swoją ukochaną poznał około 2 lata temu. Diana również pasjonuje się tańcem. Zawodowo jest instruktorką i managerką klubu fitness.

Ich piękna uroczystość odbyła się w październiku 2020 roku w pałacu Mała Wieś pod Warszawą. Ze względu na pandemię, wszyscy goście poddani zostali testom, by zapewnić jak największe bezpieczeństwo zgromadzonym.

- To mój pierwszy ślub w życiu i bardzo chciałem, żeby było tak, jak sobie z Dianą wymarzyliśmy. Długo szukaliśmy miejsca, w którym moglibyśmy złożyć przysięgę, aż znaleźliśmy je niedaleko Warszawy - mówił choreograf w wywiadzie dla "Vivy!".

Pierwsze wspólne zdjęcie małżonków

Mimo że oboje bardzo chronią swoją prywatność, tym razem zrobili wyjątek. Agustin bowiem opublikował na swoim Instagramie jedno z jego pierwszych wspólnych zdjęć z Dianą, które zostało wykonane podczas finału "Mam Talent" w 2019 roku.

- Takie jedno z pierwszych naszych zdjęć #diana #love #wife #początki #mamtalent - napisał.

Internauci są zachwyceni fotografią i twierdzą, że para idealnie do siebie pasuje. W komentarzach czytamy m. in. "Cudownie razem wyglądacie. Dużo miłości dla Was kochani", "Miłość można spotkać wszędzie jak widać" czy "Już czekamy na owoc tej miłości, a będzie równie piękny".

Fenomen programu "Mam Talent" według Agustina Egurroli. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości