Gwiazdy

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie żałuje udziału w programie: "Moje miejsce jest tu, przy Wojtku"

Gwiazdy

Agnieszka Łyczakowska Wojtek Janik Ślub od pierwszego wejrzenia

Ich udział w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" udowodnił, że istnieją szczęśliwe zakończenia. Dziś Agnieszka i Wojtek tworzą udaną parę i wiodą szczęśliwe życie w Krakowie. Łyczakowska przyznała nawet, że chętnie jeszcze raz wzięłaby udział w eksperymencie.

"Ślub od pierwszego wejrzenia"

Agnieszka i Wojtek poznali się w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" i nie tylko znaleźli miłość, ale i podbili serca fanów w całym kraju. Widzowie od początku typowali ich na faworytów eksperymentu i mocno trzymali za nich kciuki. Nie mylili się!

Po spędzonym wspólnie miesiącu Agnieszka postanowiła przeprowadzić się do męża, do Krakowa. Uczestniczka show bardzo szybko pokochała swój nowy dom. Przyznała również, że cieszy się z tego, jak zmieniło się jej życie.

Czy zrobiłabym jeszcze raz ten sam krok co półtora roku temu? Nawet gdybym wiedziała, że moje życie zmieni się o 180 stopni... TAK! Wysłałabym jeszcze raz zgłoszenie do programu #ślubodpierwszegowejrzenia...

– napisała na Instagramie Agnieszka.

Agnieszka i Wojtek – szczęśliwy finał

Para otwarcie mówiła o tym, że ich droga ku miłości nie była usłana różami, a w trakcie trwania eksperymentu napotkali pewne trudności. Na szczęście, wzajemny szacunek i zrozumienie sprawiły, że udało im się pokonać wszelkie przeciwności.

Mimo, że zmiany były trudne, to dziś czuję się w K jak w domu, tęsknie za moim miastem i czuje się łodzianką, ale moje miejsce jest tu, przy Wojtku

– wyznała Agnieszka.

ZOBACZ: Agnieszka i Wojtek gościli niedawno w Dzień Dobry TVN i opowiedzieli, jak udział w programie zmienił ich życie.

Zobacz też:

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" świętują pierwsze urodziny synka. "Rośnie nam mały inżynier"

Paulina i Krzysztof ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” pokonali kryzys i spodziewają się dziecka. „Było naprawdę bardzo krucho”

Oliwia i Łukasz pierwszy raz we troje. Mały Franek jest już w domu „Jest wzorowym niemowlakiem, nie możemy narzekać”

Autor: Agata Polak

Pozostałe wiadomości