Gwiazdy

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga zdradzają kulisy współpracy. "Od początku na nic się nie umawiamy"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga już od pół roku prowadzą Dzień Dobry TVN. Co ciekawe, wcześniej panie ani razu nie rozmawiały ze sobą prywatnie. Jak oceniają swoją współpracę i czas spędzony na planie programu?

Nowa para w Dzień Dobry TVN

Miniony rok przyniósł wiele zmian w Dzień Dobry TVN. Jesienią do grona prowadzących dołączyły Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga, tworząc tym samym pierwszy kobiecy duet w studiu od lat. Nasz reporter rozmawiał gospodyniami programu podczas nagrań spotu wiosennej ramówki TVN.

Prezenterki zaczęły prowadzić Dzień Dobry TVN we wrześniu, a więc niemal w szczycie pandemii koronawirusa. Agnieszka Woźniak-Starak przekonuje, że to nie przeszkodziło im we wdrożeniu się w pracę.

- Myślę, że tak naprawdę Paulina z Damianem mieli bardziej przechlapane, bo oni, jak zaczynali bodajże w lutym albo w marcu, to mieli wyłącznie łączenia z gośćmi. Wszyscy byli online, nikogo nie było w studiu, a to jest dziwne naprawdę - mówi prowadząca.

- Trudne jest to, że nie masz takiego kontaktu z zespołem redakcyjnym. Spotykamy się przez Zoom, natomiast uważam, że w procesie tworzenia programu bardzo ważny jest ten osobisty kontakt - dodaje Ewa Drzyzga.

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga o kulisach swojej współpracy

Co ciekawe, mimo że Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga od lat są związane ze stacją TVN, to wcześniej nigdy nie miały okazji się poznać. Pierwszy raz porozmawiały ze sobą dłużej dopiero na chwilę przed ogłoszeniem ich debiutu w roli prowadzących Dzień Dobry TVN.

- Ja widziałam ją przelotnie na festiwalu filmowym, kiedy przyjeżdżała do Krakowa, albo na ramówce gdzieś mi tam przemknęła, ale nie miałyśmy szansy porozmawiać ze sobą prywatnie - tłumaczy Ewa Drzyzga.

Szybko udało im się jednak złapać wspólny język.

- To będzie fajne, zobaczyć czy mówimy prawdę. (...) Wiele jest takich sytuacji, kiedy my specjalnie się nie dogadujemy, nie przegadujemy tematu, a jednak jesteśmy w stanie uzupełniać się. To jest dla mnie duże pozytywne zaskoczenie. To jest rzadkość - dopowiada była prowadząca "Rozmów w toku".

- My od początku na nic się nie umawiamy. Kompletnie nie ustalamy, kto co powie, ani nawet, kto zaczyna, więc to jest trochę taki żywy organizm - potwierdza Agnieszka Woźniak-Starak.

Wersje obu dziennikarek się zgadzają, a więc jak widać, rzeczywiście złapały tzw. "chemię".

Zobacz: Ewa Drzyzga o prowadzeniu Dzień Dobry TVN z Agnieszką Woźniak-Starak

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Mateusz Łysiak

Reporter: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości