Gwiazdy

Agnieszka Włodarczyk poruszyła w sieci temat starości. "Każdego z nas to czeka"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk stanowi wzór do naśladowania dla wielu osób. Fani cenią ją za optymistyczne podejście do życia, ale i godną podziwu szczerość. Gwiazda regularnie publikuje w sieci posty dotyczące macierzyństwa i innych wyzwań, z jakimi na co dzień zmaga się większość kobiet. Tym razem aktorka pochyliła się nad tematem starości. W szczerym wpisie odniosła się do nieuzasadnionej krytyki cudzego wyglądu.

Agnieszka Włodarczyk o starości i nieprzychylnych komentarzach w sieci

Agnieszka Włodarczyk jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, dzięki czemu pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Jej instagramowy profil przyciąga uwagę osób w każdym wieku, a wszystko to za sprawą wyjątkowo inspirujących postów. Aktorka nie boi się poruszać w sieci ważnych tematów. Ostatni wpis jest tego najlepszym przykładem.

Gwiazda postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami spostrzeżeniami dotyczącymi starości. Chciała w ten sposób zwrócić uwagę na problem komentowania w sieci cudzego wyglądu. Okazuje się, że sama nieraz miała styczność z niewybrednymi wiadomościami i nieuzasadnioną krytyką.

Polscy aktorzy i aktorki

"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"
"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

- Tak, to ja, lat prawie 42. Ze zmarszczkami, cieniami, plamami po słońcu i pieprzykami. Z nierozczesanymi włosami. Tak po prostu, o poranku. Wstawiam Wam tu niektóre reakcje na moje ostatnie stories o starzeniu się. Każdego z nas to czeka i oby doczekać tej starości… Póki co, jest mi ze sobą dobrze, a jak coś zacznie przeszkadzać to sobie poprawię i nikomu nic do tego. Życzę Wam dystansu do wszelkiego typu "dobrych rad" czy uszczypliwości - napisała gwiazda w szczerym poście.

Agnieszka Włodarczyk poruszyła w sieci temat upływu czasu

Wpis Agnieszki Włodarczyk nie umknął uwadze fanów. Młoda mama po raz kolejny sprowokowała użytkowników Instagrama do ważnej dyskusji. Jej słowa zwróciły uwagę wielu kobiet. Świadczy o tym imponująca liczba komentarzy, które pojawiły się pod postem.

- "Żadna z nas wczesnym rankiem nie wygląda jak z okładki kolorowego magazynu", "Bądźmy dla siebie dobrzy i mili. Tylko tyle i aż tyle", "Upływ lat to normalna rzecz. Najgorsze jest to, że to kobiety dla kobiet są wilkami, a powinnyśmy się nawzajem wspierać", "Dla mnie jesteś mądrą, fajną, ładną, równą kobietką (...). Nie rozumiem kobiet, które tracą swoją energię na pisanie tych złośliwych komentarzy! Szkoda mi ich, bo są przepełnione złą energią, nieszczęśliwe! A Ty kochana wyglądasz cudnie", "Każdą z nas dogoni czas, zmarszczki i niedoskonałości" - pisały internautki.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Justyna Rojek/East News /Instagram

Pozostałe wiadomości