Gwiazdy

Aleksandra Żebrowska o trudach podróżowania w ciąży. Korzystanie z pociągowej toalety bywa wyzwaniem

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska

Aleksandra Żebrowska opisała na swoim profilu w mediach społecznościowych, jak wyglądała jej ostatnia podróż pociągiem. Szczególną trudność sprawiło jej skorzystanie z toalety. Zwłaszcza, że z uwagi na zaawansowaną ciążę, często musiała chodzić za potrzebą. Internauci docenili jej poczucie humoru.

Aleksandra Żebrowska o podróży pociągiem

Aleksandra Żebrowska słynie z barwnego opisywania zupełnie prozaicznych sytuacji. Internauci po raz kolejny mieli okazję docenić jej nietuzinkowe poczucie humoru. Tym razem gwiazda postanowiła w zabawny sposób zrelacjonować podróż pociągiem.

Dzieci

Propozycje zabawek na Dzień Dziecka
Propozycje zabawek na Dzień DzieckaDzień Dobry TVN
wideo 2/7

- (...) cogodzinne korzystanie z pociągowej toalety w zaawansowanej ciąży i w pozycji na narciarza też uważam za nie lada wyczyn. Szczególnie kiedy Twój dwulatek koniecznie musi wejść do środka z mamą - po 3 sekundach obserwowania jak radzisz sobie ledwo utrzymując równowagę nad sedesem, decyduje, że już skończyłaś, zaczyna kręcić zamkiem i szarpać za klamkę, żeby otworzyć drzwi - napisała pod zdjęciem z pociągu.

Fanki Oli Żebrowskiej w komentarzach przyznawały, że mają za sobą podobne doświadczenia.

- Jakie to prawdziwe, przechodziłam przez to samo - napisała jedna z obserwatorek.

- Macierzyństwo bywa sportem ekstremalnym - czytamy dalej w komentarzach.

Aleksandra Żebrowska jest w czwartej ciąży

Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski oczekują czwartego dziecka. Modelka relacjonuje kulisy macierzyństwa w sieci. Jej wpisy cieszą się ogromną popularnością. Pokazuje też swoje ciało bez filtrów.

- Kilka tygodni i parę kilo później - napisała w jednym z postów, w którym zestawiła dwa zdjęcia z różnych okresów ciąży.

Ola Żebrowska pochodzi z licznej rodziny. Ma siedmioro rodzeństwa - jednego brata i sześć sióstr. Sama też chce mieć sporą gromadkę dzieci. Wspólnie z trzema synami: Henrykiem, Franciszkiem oraz Feliksem, modelka i aktor czekają na czwarte dziecko.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości